Львівські веб-сайти обмежені політуподобаннями їхніх власників - Борис Потятиник

11:27 26 листопада 2013 р.

Упродовж кількох років у Львові є позитивна динаміка розвитку нових медіа.

Про це на засіданні Львівського прес-слубу на тему: «Якість регіональної журналістики: недостатня кваліфікація, зухвале нехтування стандартами чи виконання волі власників ЗМІ?» сказав Борис Потятиник, професор кафедри нових медій факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка.

"Скажімо, в ZAXID.net значно покращилася інформаційна політика з приходом туди Олега Ониська. Дуже добре працюють інші сайти – «Новий погляд», «Вголос», ZIK. Інша справа, ті чи інші веб-сайти кепсько обмежені, якщо питання стосуються бізнес-угрупувань чи політичних уподобанням їхніх власників. Тут є звичайно проблема. Висвітлення Волинської трагедії, наприклад, на сайті «Вголос» мало відрізняється, від її висвітлення на сайті ВО «Свобода»", - зазначив Борис Потятиник.

Але завдяки різноманітності підходів, поглядів львівських нових медій, на думку Бориса Потятиника, інформпростір досягає об’єктивності. "Людина, яка хоче знати об’єктивну картину, переглянувши кілька згаданих мною веб-сайтів, отримує цю картину. І це те, що нас рятує і що є позитивним",- вважає Борис Потятиник.


Відео:

До теми

15:08 22 вересня 2021 р.

Назвали прізвища учасниць, одна з яких 29 вересня одягне корону Міс Львів-2021

У Львівському пресклубі відбулось представлення претенденток, які виборюватимуть титул "Міс Львів 2021". Одна з них представлятиме Львів на конкурсі "Міс Україна".

Рубрика: Культура

11:00 22 вересня 2021 р.

Сьогодні у Львові представляють 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021 (відео наживо)

Сьогодні, 22 вересня, об 11.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Представлення 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021".

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу