Львівські веб-сайти обмежені політуподобаннями їхніх власників - Борис Потятиник

11:27 26 листопада 2013 р.

Упродовж кількох років у Львові є позитивна динаміка розвитку нових медіа.


Про це на засіданні Львівського прес-слубу на тему: «Якість регіональної журналістики: недостатня кваліфікація, зухвале нехтування стандартами чи виконання волі власників ЗМІ?» сказав Борис Потятиник, професор кафедри нових медій факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка.

"Скажімо, в ZAXID.net значно покращилася інформаційна політика з приходом туди Олега Ониська. Дуже добре працюють інші сайти – «Новий погляд», «Вголос», ZIK. Інша справа, ті чи інші веб-сайти кепсько обмежені, якщо питання стосуються бізнес-угрупувань чи політичних уподобанням їхніх власників. Тут є звичайно проблема. Висвітлення Волинської трагедії, наприклад, на сайті «Вголос» мало відрізняється, від її висвітлення на сайті ВО «Свобода»", - зазначив Борис Потятиник.

Але завдяки різноманітності підходів, поглядів львівських нових медій, на думку Бориса Потятиника, інформпростір досягає об’єктивності. "Людина, яка хоче знати об’єктивну картину, переглянувши кілька згаданих мною веб-сайтів, отримує цю картину. І це те, що нас рятує і що є позитивним",- вважає Борис Потятиник.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів