Львівські тележурналісти пікетували сесію облради

17:30 30 січня 2018 р.


Фото: zik.ua

Працівники ТРК «Львів» та їх шанувальники пікетують сесію Львівської облради з вимогою до депутатів не допустити масового скорочення регіональних тележурналістів в ході реформування обласної телерадіокомпанії у філію ПАТ «Національне суспільне телебачення України» (НСТУ).

Телеведуча Ксенія Клим зазначила у виступі на сесії: «Концепції реформування регіонального мовлення у системі суспільного ще не ухвалено, а процеси реформування регіональних філій ідуть повним ходом. На думку працівників реформованої ТРК «Львів», відбувається практичне знищення колективу та регіонального мовлення. Для працівників львівської регіональної філії суттєво скорочують обсяг мовлення: у регіоні лишаються лише ранкові розважальні програми «Добрий ранок», випуски новин та вечірня розмовна півгодинна програма «Тема дня». Також закривають більшість радіопрограм і обговорюють питання переміщення редакції зі студії, в якій вона працює майже 90 років».

Відтак, працівники ТРК «Львів» закликали депутатів ЛОР стати на захист інформаційного простору та регіонального мовлення, зокрема ТРК «Львів», і прийняти відповідні звернення до президента, прем’єр-міністра, Верховної Ради, РНБО, НАБУ, СБУ, НАЗК з вимогою призупинити дію закону «Про суспільне радіомовлення та телебачення». Вони також вимагають заслухати на найближчій сесії Верховної Ради повний звіт голови Держтелерадіо пана Наливайка; провести розслідування фінансової діяльності керівництва НСТУ; розпустити наглядову раду НСТУ та провести перевибори її членів; провести перевибори керівництва ПАТ «НСТУ».

Про це повідомили сьогодні, 30 січня, в агенції «Укрінформ», де також нагадали: «На початку січня понад 200 працівників ТРК «Львів» отримали попередження про звільнення з 2 квітня 2018 року. На завтра у Львові запланована публічна дискусія представників громадськості та керівників Національної суспільної телерадіокомпанії України, під час якої представники НСТУ обіцяють розповісти мешканцям про реформування ТРК «Львів» і перетворення його на «Суспільне».

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу