Львівські пластуни прагнуть добудувати «Пригодницьке містечко»

12:20 6 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У львівському осередку «Пласту» у Львові сподіваються на реалізацію проекту №53 «Пригодницьке містечко для дітей» у рамках платформи «Громадський бюджет Львова».

Про це повідомили у вівторок, 6 листопада, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: ««Містечко» передбачає створення безкоштовного громадського освітньо-ігрового простору у Парку культури».

Автори проекту зазначили: «Лазанки, канатна переправа, тарзанка, драбини, павутина і ще багато іншого: наше містечко спроектоване, власне, на пригоди, ігри та майже безпечний екстрім. Також проект передбачає амфітеатр для освітньої програми. Там проводитимуться майстер-класи, діти зможуть навчитись акторської майстерності, виступів перед публікою тощо».

«Пластуни проводитимуть на території містечка заняття з таборування: розкладання намету, пакування наплічника в мандрівку, розпалювання вогню, мандрівної кулінарії. Функціонуватиме також стежка дослідника, де діти пізнаватимуть природу: мурашники, гнізда птахів, вивчатимуть сліди тварин», – поінформували також у міськраді.

«Частина пригодницького містечка функціонує вже понад рік. Доступні чотири об’єкти – брама, перелаз, пеньки і колоди. Кошти, отримані завдяки Громадському бюджету Львова, хочуть використати для нових об’єктів: амфітеатру, драбини, павутинки, столів для майстер-класів та сітки-лазанки», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу