Львівські курсанти вирушать до Франції

17:45 16 травня 2018 р.

  • 0
  • 888


Фото: oblrada.lviv.ua

Військовослужбовці Національної академії сухопутних військ долучилися до Міжнародного військового паломництва.

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також конкретизували: «Військові паломники розпочали в Гарнізонному храмі святих першоверховних апостолів Петра і Павла у Львові Божественною Літургією ювілейне шістдесяте Міжнародне військове паломництво до Люрду у Франції. Літургію очолив єпископ Сокалько-Жовківський УГКЦ – преосвященіший владика Михаїл».

«Міжнародне військове паломництво до Люрду триватиме 18-21 травня. Серед інших військових делегацій з різних країн світу у прощі цьогоріч беруть участь понад 200 військовослужбовців Збройних Сил України. Серед них – маже півсотні офіцерів та курсантів Національної академії сухопутних військ, а також музиканти військового оркестру вишу», – поінформували також в облраді.

«Близько третини делегації Академії – учасники бойових дій на сході України, а також курсанти-сироти. Участь українських воїнів та їхніх рідних у 60-му Міжнародному військовому паломництві організована департаментом Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України спільно з Патріаршим паломницьким центром та за сприяння Міністерства оборони України», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:52 20 липня 2018 р.

До Львова привезли скрипку Моцарта «Costa Violine»

У неділю, 22 липня, австрійський скрипаль Франк Стадлер виконає на завершальному концерті фестивалю «LvivMozArt» скрипковий концерт Вольфганга Амадея Моцарта на його скрипці.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 405

16:15 20 липня 2018 р.

У Львові буде міжнародний музичний фестиваль «Pizzicato e Cantabile»

У міськраді запевнили: «З 23 липня до 9 серпня у Львові триватиме ІIІ Міжнародний фестиваль «Pizzicato e Cantabile», на який з’їдуться музиканти зі США, Голландії, Японії, Франції, Польщі та України».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 384

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу