Львівські храми відзначають престольний празник

09:00 21 вересня 2017 р.

Храм Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ на проспекті Червоної Калини

Храм Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ на проспекті Червоної Калини
Фото: velychlviv.com

У четвер, 21 вересня, християни східного обряду святкують Різдво Пресвятої Богородиці.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також опублікували «Порядок святкових богослужінь». Зокрема, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ на проспекті Червоної Калини (№70) святкове Богослужіння розпочнеться у четвер, 21 вересня, об 11.00, а очолить його митрополит Ігор (Возьняк).
Ще в двох храмах Різдва Пресвятої Богородиці – УГКЦ на вулиці Іздрика (№2), а також УАПЦ на вулиці Богданівській (№1) у Кривчицях – святкове Богослужіння розпочнеться у четвер, 21 вересня, об 11.00. Натомість у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП на вулиці Новоповітряній (№21) у Білогорщі святкове Богослужіння розпочнеться у четвер, 21 вересня, об  11.30, а у храмі Холмської ікони Божої Матері УАПЦ на вулиці Харківській (№46) у Львові – 24 вересня об 11.00. Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу