Львівська ОДА завершила прийом заявок на чотири конкурси

13:45 1 березня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

1 березня стартував конкурс культурних і медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської області.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 1 березня: «Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА завершив прийом заявок на чотири конкурси за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету у межах комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки. Цьогоріч на конкурс подали понад 240 заявок».

«Зокрема, на конкурс для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори, транскордонна співпраця подали понад 70 заявок, на  конкурс «Топ 10 найкращих НД» – понад 60, на конкурс мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини – понад 90, на конкурс мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини – понад 20», – поінформували також в облдержадміністрації

«Як розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало, з 1 березня стартував ще один конкурс культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської області. Така ініціатива покликана об’єднати та краще пізнати культуру Заходу та Сходу», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:31 21 червня 2021 р.

У храмі Львова виставили ікону з часточками крові Івана Павла ІІ

Сьогодні, 21 червня, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові виставили до почитання ікону з мощами святого Папи Івана Павла ІІ. Помолитися перед образом можна буде до 26 червня.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу