Львівська ОДА завершила прийом заявок на чотири конкурси

13:45 1 березня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

1 березня стартував конкурс культурних і медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської області.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 1 березня: «Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА завершив прийом заявок на чотири конкурси за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету у межах комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки. Цьогоріч на конкурс подали понад 240 заявок».

«Зокрема, на конкурс для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори, транскордонна співпраця подали понад 70 заявок, на  конкурс «Топ 10 найкращих НД» – понад 60, на конкурс мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини – понад 90, на конкурс мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини – понад 20», – поінформували також в облдержадміністрації

«Як розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало, з 1 березня стартував ще один конкурс культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської області. Така ініціатива покликана об’єднати та краще пізнати культуру Заходу та Сходу», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:24 9 серпня 2022 р.

Храм у Солонці освятив Митрополит Епіфаній і ще 100 священнослужителів

Сьогодні, 9 серпня, напередодні свята Преображення Господнього, у селі Солонка Львівської області Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній та ще майже 100 священнослужителів ПЦУ з усієї України освятили храм Преображення Господнього.

Рубрика: Культура

17:44 6 серпня 2022 р.

Кучма п'є німецький сік та іспанську воду з гуманітарки, а молодь - відмовилася

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма на зустрічі з представниками молодіжних і дитячих організацій міста наголосив на важливості того, аби молодь зростала свідомою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу