ЛОДА оголосила конкурс підтримки вітчизняного кіно

14:10 21 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У середу, 21 лютого, представників кінематографічних організацій ознайомили з умовами конкурсу підтримки вітчизняного кіно, який реалізує департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у межах регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства.

Про це повідомили сьогодні, 21 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Начальник відділу інформації та поліграфії департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Володимир Трач запевнив: «Цьогоріч на реалізацію конкурсу передбачено 700 тисяч гривень з обласного бюджету. Участь у конкурсі можуть брати лише юридичні особи, або громадські організації, які мають статус юридичних осіб. Для цього потрібно подати заяву, визначити кошторис на створення документального фільму, а також сценарний план фільму».

В облдержадміністрації також розповіли: «Цьогоріч однією з ключових тем для створення фільмів є національно-патріотичне виховання. Фінансування передбачене лише на оренду техніки, реквізиту, транспортні послуги, монтажні та звукозаписувальні послуги».

«У 2017 році з восьми кінопроектів, поданих на конкурс, шість фільмів отримали фінансування з обласного бюджету у сумі 400 тисяч гривень. Серед обраних кінострічок – документальний фільм «Духовна музика України», документально-ігровий фільм «Українці у Польському війську. Від Судової Вишні до Львова», патріотичний мультфільм «Як Українці на Москву ходили», документально-ігровий фільм «Михайло Вербицький: Серце запалене любов’ю», мотиваційний пригодницький фільм «Інтернет-наркоман», а також короткометражний художній фільм на соціально-історичну тематику «Переселені душі», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Подробиці конкурсу підтримки вітчизняного кіно – за посиланням.

dailylviv.com

До теми

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу