ЛОДА оголосила конкурс підтримки вітчизняного кіно

14:10 21 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У середу, 21 лютого, представників кінематографічних організацій ознайомили з умовами конкурсу підтримки вітчизняного кіно, який реалізує департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у межах регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства.

Про це повідомили сьогодні, 21 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Начальник відділу інформації та поліграфії департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Володимир Трач запевнив: «Цьогоріч на реалізацію конкурсу передбачено 700 тисяч гривень з обласного бюджету. Участь у конкурсі можуть брати лише юридичні особи, або громадські організації, які мають статус юридичних осіб. Для цього потрібно подати заяву, визначити кошторис на створення документального фільму, а також сценарний план фільму».

В облдержадміністрації також розповіли: «Цьогоріч однією з ключових тем для створення фільмів є національно-патріотичне виховання. Фінансування передбачене лише на оренду техніки, реквізиту, транспортні послуги, монтажні та звукозаписувальні послуги».

«У 2017 році з восьми кінопроектів, поданих на конкурс, шість фільмів отримали фінансування з обласного бюджету у сумі 400 тисяч гривень. Серед обраних кінострічок – документальний фільм «Духовна музика України», документально-ігровий фільм «Українці у Польському війську. Від Судової Вишні до Львова», патріотичний мультфільм «Як Українці на Москву ходили», документально-ігровий фільм «Михайло Вербицький: Серце запалене любов’ю», мотиваційний пригодницький фільм «Інтернет-наркоман», а також короткометражний художній фільм на соціально-історичну тематику «Переселені душі», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Подробиці конкурсу підтримки вітчизняного кіно – за посиланням.

dailylviv.com

До теми

10:48 28 травня 2022 р.

Пісні, вкрадені росіянами в українців: Дударик презентував проєкт Прийняття

Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» презентувала новий проєкт «Прийняття». Це проєкт про вкрадені росіянами українські пісні і твори

Рубрика: Культура

18:08 23 травня 2022 р.

Вигулювання собак і влаштування пікніків заборонять на меморіальній площі у Львові

Виконком ЛМР прийняв рішення щодо проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. Мечнікова. Тут передбачають військові поховання Героїв України, парк-сквер пам'яті Героїв і меморіальну площу.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу