Львівська облрада хоче стати співзасновником журналу «Дзвін»

13:59 10 червня 2014 р.


Фото: zounb.zp.ua

Валерій П’ятак доручив профільному департаменту ОДА та управлінню облради докласти всіх зусиль, аби восени розпочати процедуру входження обласної ради до числа співзасновників «Дзвону». Зі свого боку чергу керівництво часопису повинно надати на розгляд депутатів стратегію розвитку сучасного літературного журналу.

Про це повідомила прес-служба ЛОР.

Заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак провів 10 червня нараду щодо фінансового забезпечення літературного журналу «Дзвін». На нараді були присутні представники профільних управлінь обласної ради та обласної державної адміністрації, а також керівництво часопису.

Уже не вперше керівництво «Дзвону» звертається до Львівської обласної ради за фінансовою допомогою. Минулого року з обласного бюджету на підтримку видання було виділено 217 тис. грн.

Зокрема, під час наради обговорили можливість входження Львівської обласної ради до числа співзасновників часопису, що повинне спростити процедуру фінансового забезпечення журналу. Також учасники наради зосередились на питанні реформування редакційної політики

Як зауважив Валерій П’ятак: «Обласна рада хоче, аби «Дзвін» виходив у світ і розвивався. Саме для цього ми готові стати співзасновниками часопису. Проте ми чекаємо, що керівництво журналу підготує проект розвитку сучасного друкованого проекту, зберігши при цьому всі якісні та патріотичні принципи і залучивши нові інструменти роботи».
Окрім того учасники засідання зосередили увагу на важливості промоції часопису серед громадськості. «Журнал – якісний, але, на жаль, коло його читачів не таке широке, як хотілось би. Тому і тут потрібно попрацювати на перспективу. Добре було б створити інтернет-версію часопису, модернізувати зовнішній вигляд друкованого видання, розпочати роботу з окремими авторами. Врешті-решт – забезпечити кожну бібліотеку області примірниками «Дзвону», аби вчителі, школярі та їхні батьки мали змогу читати якісну літературу», – наголосив заступник голови обласної ради.


Нагадаємо, «Дзвін» – щомісячний літературно-мистецький і громадсько-політичний часопис Національної спілки письменників України.  Видається у Львові. Заснований 1940 під назвою «Література і мистецтво». Від липня 1945 до лютого 1951 виходив піж назвою «Радянський Львів» як журнал Львівської організації Спілки радянських письменників України. 1951—1989 виходив під назвою «Жовтень». Від 1990 виходить під сучасною назвою «Дзвін».

dailylviv.com

До теми

15:46 3 серпня 2021 р.

Скульптуру монаха з дитиною у Львові реставруватимуть усі охочі

Сьогодні, 3 серпня, у Львові стартували Дні реставрації. Під керівництвом реставратора з каменю впродовж 10 днів учасники майстер-класів відновлюватимуть скульптуру монаха з дитиною, що розміщена біля будинку №20 на вул. Погулянка.

Рубрика: Культура

13:26 31 липня 2021 р.

На відзначення державних свят, ювілеїв та видатних подій Львівщина витратить 1 млн 133 тис грн

На підтримку музеїв, театрів, мистецьких шкіл, бібліотек та народних домів області у межах заходів, визначених Комплексною програмою розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки, перерахували 2 млн 329 700 гривень.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу