Львівська ОДА оголосила конкурс на підтримку вітчизняного книговидання

14:30 20 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, конкурс на підтримку вітчизняного книговидання оголошено з метою популяризації та рекламної підтримки україномовної книжки, випущеної видавництвами та видавничими організаціями Львівщини.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 20 березня, «Щоденному Львову»:

«Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, з метою популяризації та рекламної підтримки україномовної книжки, випущеної видавництвами та видавничими організаціями Львівщини, оголошує конкурс на підтримку вітчизняного книговидання. Початком конкурсу вважається дата оприлюднення цього оголошення. Його тривалість – 90 календарних днів.

Як наголошують у департаменті, заявки від книговидавців приймаються упродовж 15 календарних днів з моменту його оголошення. Для участі у конкурсі слід подати у департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (79008, Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет 401) такі документи:

заяву на ім’я директора департаменту про включення до обласної програми підтримки українського книговидання на відповідний рік;

реєстраційну картку встановленого зразка (додаток до Положення);

установчі документи учасника конкурсу, копію угоди з видавництвом (у разі потреби) та копію свідоцтва про внесення до Державного реєстру видавців, виготівників та книгорозповсюджувачів видавничої продукції;

інші документи, що підтверджують право на видання (авторський договір, ліцензійний договір);

детальний кошторис витрат на видання книжкової продукції;

один примірник видання, яке пропонується до участі в Програмі.

Зазначимо, що примірники видань переможців конкурсу не рецензуються, не повертаються і зберігаються в департаменті для підтвердження легітимності видання. Примірники видань, які не перемогли у конкурсі, у разі потреби повертаються учасникам конкурсу.

Учасник конкурсу може за власним бажанням надавати листи-підтримки, рецензії з аргументами на користь включення до Програми. Неодмінною умовою для прийому заявок від видавців та видавничих організацій є внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників та книгорозповсюджувачів видавничої продукції.

До участі в конкурсі не приймаються заявки і пропозиції на випуск періодичних видань та видань, які є в достатній кількості в бібліотечних фондах України, а також пропозиції щодо перевидань, якщо з часу появи попереднього видання минуло менше п’яти років. У разі надходження заявки на включення до Програми багатотомного видання, передбачається закупівля не більше двох томів на рік.

При надходженні заявок на закупівлю творів одного і того ж автора, до Програми включається не більше двох видань. Максимальна сума закупівлі на одне видання не може перевищувати 50% вартості пропонованого тиражу та 25 тисяч гривень.

Перелік переможців конкурсу – одержувачів фінансової підтримки оприлюднюється на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та в друкованих засобах масової інформації області упродовж 5-ти днів після прийняття рішення про визначення переможців. Більш детальну інформацію про умови проведення конкурсу можна дізнатися на офіційному веб-сайті ОДА або за телефоном: 261 27 75.

Зазначимо, що конкурс оголошено відповідно до Положення про підтримку вітчизняного книговидання, затвердженого розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 9 липня 2014 року № 291/0/5-14, на виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки».

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу