Львівська ОДА оголосила конкурс на підтримку вітчизняного книговидання

14:30 20 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, конкурс на підтримку вітчизняного книговидання оголошено з метою популяризації та рекламної підтримки україномовної книжки, випущеної видавництвами та видавничими організаціями Львівщини.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 20 березня, «Щоденному Львову»:

«Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, з метою популяризації та рекламної підтримки україномовної книжки, випущеної видавництвами та видавничими організаціями Львівщини, оголошує конкурс на підтримку вітчизняного книговидання. Початком конкурсу вважається дата оприлюднення цього оголошення. Його тривалість – 90 календарних днів.

Як наголошують у департаменті, заявки від книговидавців приймаються упродовж 15 календарних днів з моменту його оголошення. Для участі у конкурсі слід подати у департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (79008, Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет 401) такі документи:

заяву на ім’я директора департаменту про включення до обласної програми підтримки українського книговидання на відповідний рік;

реєстраційну картку встановленого зразка (додаток до Положення);

установчі документи учасника конкурсу, копію угоди з видавництвом (у разі потреби) та копію свідоцтва про внесення до Державного реєстру видавців, виготівників та книгорозповсюджувачів видавничої продукції;

інші документи, що підтверджують право на видання (авторський договір, ліцензійний договір);

детальний кошторис витрат на видання книжкової продукції;

один примірник видання, яке пропонується до участі в Програмі.

Зазначимо, що примірники видань переможців конкурсу не рецензуються, не повертаються і зберігаються в департаменті для підтвердження легітимності видання. Примірники видань, які не перемогли у конкурсі, у разі потреби повертаються учасникам конкурсу.

Учасник конкурсу може за власним бажанням надавати листи-підтримки, рецензії з аргументами на користь включення до Програми. Неодмінною умовою для прийому заявок від видавців та видавничих організацій є внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників та книгорозповсюджувачів видавничої продукції.

До участі в конкурсі не приймаються заявки і пропозиції на випуск періодичних видань та видань, які є в достатній кількості в бібліотечних фондах України, а також пропозиції щодо перевидань, якщо з часу появи попереднього видання минуло менше п’яти років. У разі надходження заявки на включення до Програми багатотомного видання, передбачається закупівля не більше двох томів на рік.

При надходженні заявок на закупівлю творів одного і того ж автора, до Програми включається не більше двох видань. Максимальна сума закупівлі на одне видання не може перевищувати 50% вартості пропонованого тиражу та 25 тисяч гривень.

Перелік переможців конкурсу – одержувачів фінансової підтримки оприлюднюється на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та в друкованих засобах масової інформації області упродовж 5-ти днів після прийняття рішення про визначення переможців. Більш детальну інформацію про умови проведення конкурсу можна дізнатися на офіційному веб-сайті ОДА або за телефоном: 261 27 75.

Зазначимо, що конкурс оголошено відповідно до Положення про підтримку вітчизняного книговидання, затвердженого розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 9 липня 2014 року № 291/0/5-14, на виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки».

dailylviv.com

До теми

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу