Львівська міськрада спрямувала на реставрацію церкви 900 тисяч гривень

13:30 14 лютого 2018 р.


Фото: photo-lviv.in.ua

У ЛМР запевнили: «Цього року продовжать ремонтно-реставраційні роботи в церкві святої Параскеви П’ятниці на вулиці Хмельницького (№77)».

Про це поінформували сьогодні, 14 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради розповіла: «Це перехідний об’єкт з минулого року. Цього року ремонтні роботи тут буде завершено. Роботи розпочнуть, коли буде тепло. Оскільки у храмі святої Параскеви П’ятниці проводять роботи по каменю, тому температура має бути стабільна - і вдень, і вночі більше 5-10 С0. Тому раніше квітня роботи не розпочнемо. З міського бюджету Львова цього року на ремонтно-реставраційні роботи в церкві святої Параскеви П’ятниці спрямували 900 тисяч гривень».

Настоятель храму святої Параскеви П’ятниці УПЦ КП, отець Ігор Малетич, повідомив: «Реставраційні роботи у нашому храмі мають кілька етапів. Перший етап ми вже здійснили. Це перекриття даху міддю: ми зробили це своїми силами. Наразі дах не тече. Другий етап – недавно закінчили гідроізоляцію. Третій етап – реставрація каменю, бо він має властивість відлущуватись. Маємо це зробити, а також обробити цеглу, щоб зберегти її у первісному стані. Поки що реставраційні роботи передбачаємо зробити ззовні храму, але звісно в планах є реставрація всередині храму».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу