Львівська міськрада підготувала заявку на проведення «Євробачення»

15:45 8 липня 2016 р.

  • 0


Фото: скріншот з «YouTube»

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко запевнив: «Ми завжди готові пропонувати місто Львів, тому що Львів є особливим містом, гарної, якісної атмосфери, має гарний досвід».

«Сьогодні, 8 липня, останній день подачі заявки на участь у конкурсі з відбору міста, яке прийматиме «Євробачення-2017». Місто Львів (у міськраді повсякчас називають себе «містом Львовом», вочевидь, вважаючи, що, даруйте за тавтологію, у Львові, окрім міськради, більше ніякого Львова немає. – «ЩЛ») підготувало заявку та презентацію міста для подачі на участь», – повідомили в прес-службі міськради, де також цитують сказане з цього приводу заступник міського голови з питань розвитку Андрієм Москаленком:

««Перемога Джамали – це була велика перемога для України, яка дала змогу у тому, що одне з українських міст і Україна загалом зможе проводити «Євробачення». Відтак, після перемоги було створено організаційний комітет, який очолює Прем’єр-міністр України, в склад якого входить представники НТКУ і на основі нього було розроблено положення. 

Згідно цього положення передбачено п’ять етапів відбору міст. Сьогодні ми перебуваємо на першому етапі відбору міст, який триває з 24 червня по 8 липня, тобто, сьогодні до 18:00 .

Для того, щоби взяти участь у першій стадії, в якій бере Львів, потрібно зробити два кроки, які ми зробили – це є підписати, згідно правил Мовної спілки, зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації і надіслати запит на отримання специфікації для проведення конкретних заходів, які будуть відбуватися під час «Євробачення». Минулого тижня, 1 липня, на сесії Львівської міської ради було підтримане рішення про те, щоби Львів подавав заявку на відбір серед українських міст на право проведення «Євробачення-2017».

Ми підготували свою заявку, яка складається з кількох блоків інформації. Тобто, безпосередньо, це є сама заявка, такий  опитувальник, який передбачає наше бачення конкретних локацій, конкретного наповнення програми, залучення волонтерів.

Окрім цього ще є презентація самого Львова, а також листи підтримки від правоохоронних органів, тому що  є ряд питань, які стосуються безпеки і, зокрема, листи, які є підтримкою з боку різних середовищ. Щодо локацій, то ми подаємо до розгляду «Арену Львів» та арену, яка знаходить на вулиці  Кульпарківській – проектованій Ряшівській (так у тесті повідомлення прес-служби міськради. – «ЩЛ»).

«Євробачення» буде відбуватися з 30 квітня до 14 травня і, власне, 13 червня 2017 року буде відбуватися фінал пісенного конкурсу. Ми готові забезпечити діяльність понад 700 волонтерів, в нас досить зручна логістика до Львова.

Бюджет формується за рахунок трьох джерел. Це є внески міст, які беруть участь, кошти від прав трансляції і від рекламних контрактів. Це все формує мовна спілка, і питання по бюджету не до нас.

Проведення «Євробачення» в Україні – це є велика  перемога для нас і тому ми підтримуємо рішення, яке буде прийняте оргкомітетом. Ми завжди готові пропонувати місто Львів, тому що Львів є особливим містом, гарної, якісної атмосфери, має гарний досвід, але оргкомітет прийме своє рішення. 1 серпня буде визначене місто, яке буде проводити «Євробачення» у 2017 році в Україні».

Своєю чергою, керівник ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук відзначила:

«Готуючи заявку, ми використовували значний досвід Львова в тих подіях, які Львів має. В першу чергу, це «Євро-2012». Окрім того, важливими були досвід Львова саме у проведенні культурних подіях, фестивалях.

Ми отримали велику допомогу від усіх правоохоронних органів, від усіх структур, які відповідають за безпеку, за логістику, за транспортування. Усі ці процедури є прописані і вони також стали складовою самої заявки. Окрім того, нас підтримали відомі люди Львова, ми також отримали згоду наших почесних амбасадорів, вони також поставили свої підписи.

Власне, сама програма, яка передбачається, робиться великий наголос на те, щоби місто могло запропонувати культурну, цікаву екскурсійну програму. Львів є у дуже вигідному положенні, тому що Львів може показати приклад гостинності, доброзичливості, як для іноземних відвідувачів, так і для відвідувачів з України. Нагадаю, що це якраз початок травня, в місті зазвичай відзначається День міста, післявеликодній період, тому місто дійсно може запропонувати цікаву програму для тих гостей, які до нас приїдуть». 

Нагадаємо, що 1 липня на сесії ЛМР підтримали рішення про участь міста Львова у відборі міста та арени для підготовки і проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Садовий збере нараду з Чаплінським на вул. Малоголосківській для аналізу будівельних прорахунків

Тролейбус № 29 у Львові змінив маршрут

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

1 червня в Україні вирушать перші 42 поїзди

На Львівщині - ще 4 смерті інфікованих коронавірусом

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу