ЛМР скерувала на ремонт храму ще 200 тисяч гривень

12:24 6 лютого 2018 р.


Фото: zik.ua

У міськраді пообіцяли провести гідроізоляцію стін фундаменту церкви святого Миколая і благоустрій її території.

Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко повідомила сьогодні, 6 лютого: «Минулого року ми розпочали ремонтно-реставраційні роботи у церкві Миколая. Цього року роботи продовжаться. Зокрема, проектом передбачено заміну покриття даху на мідне. Ці роботи виконали минулого року».

Чиновник додала: «Також передбачено проведення гідроізоляції стін фундаменту і благоустрій території. За спонсорські кошти минулого року були відновлені хрести. Цього року з міського бюджету Львова на ремонтно-реставраційні роботи храму св. Миколая передбачено 200 тисяч гривень».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також  нагадали: «Церква Миколая є однією з двох найдавніших церков міста. Точна дата будівництва храму невідома, однак, за деякими джерелами, у 1300 році храм уже був збудований. Церква збудована у традиціях давньоукраїнської архітектури. Грубі стіни збудовані із блоків тесаного каменю.

«На жаль, на сьогодні верхні частини втрачені і не дають повної уяви про первісний вигляд храму. Церква ґрунтовно перебудовувалась у XVII – на початку XIX століть, постраждала під час пожежі 1783 року. У 1924-1935 роках під час реставрації було розкрито первісну білокам’яну кладку нижньої частини стін», – поінформували також у міськраді.

У ЛМР також запевнили: «У 2016 році виготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення ремонтних робіт. Вартість ПКД – 128,01 тисячі гривень. Відповідно, у 2017 році розпочалися ремонтні роботи з реставрації храму. Роботи проводила підрядна організація КП «Центр Комплекс». На реставраційні роботи церкви святого Миколая 2017 року спрямували з міського бюджету майже 3,5 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

18:08 23 травня 2022 р.

Вигулювання собак і влаштування пікніків заборонять на меморіальній площі у Львові

Виконком ЛМР прийняв рішення щодо проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. Мечнікова. Тут передбачають військові поховання Героїв України, парк-сквер пам'яті Героїв і меморіальну площу.

Рубрика: Культура

15:20 23 травня 2022 р.

Такого ажіотажу ще не бачив: у Львові погасили нову марку про русскій воєнний корабль, - Козицький

Сьогодні, 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40-ий день після загибелі російського військового крейсеру «Москва», у Львові урочисто спецпогасили марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Рубрика: Культура

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу