ЛМР скерувала на ремонт храму ще 200 тисяч гривень

12:24 6 лютого 2018 р.


Фото: zik.ua

У міськраді пообіцяли провести гідроізоляцію стін фундаменту церкви святого Миколая і благоустрій її території.

Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко повідомила сьогодні, 6 лютого: «Минулого року ми розпочали ремонтно-реставраційні роботи у церкві Миколая. Цього року роботи продовжаться. Зокрема, проектом передбачено заміну покриття даху на мідне. Ці роботи виконали минулого року».

Чиновник додала: «Також передбачено проведення гідроізоляції стін фундаменту і благоустрій території. За спонсорські кошти минулого року були відновлені хрести. Цього року з міського бюджету Львова на ремонтно-реставраційні роботи храму св. Миколая передбачено 200 тисяч гривень».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також  нагадали: «Церква Миколая є однією з двох найдавніших церков міста. Точна дата будівництва храму невідома, однак, за деякими джерелами, у 1300 році храм уже був збудований. Церква збудована у традиціях давньоукраїнської архітектури. Грубі стіни збудовані із блоків тесаного каменю.

«На жаль, на сьогодні верхні частини втрачені і не дають повної уяви про первісний вигляд храму. Церква ґрунтовно перебудовувалась у XVII – на початку XIX століть, постраждала під час пожежі 1783 року. У 1924-1935 роках під час реставрації було розкрито первісну білокам’яну кладку нижньої частини стін», – поінформували також у міськраді.

У ЛМР також запевнили: «У 2016 році виготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення ремонтних робіт. Вартість ПКД – 128,01 тисячі гривень. Відповідно, у 2017 році розпочалися ремонтні роботи з реставрації храму. Роботи проводила підрядна організація КП «Центр Комплекс». На реставраційні роботи церкви святого Миколая 2017 року спрямували з міського бюджету майже 3,5 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу