Львівська міськрада передбачила на ремонт народних домів мільйон гривень

10:40 27 лютого 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

Комісія культури, молодіжної політики та спорту погодила титульні списки капітальних ремонтів народних домів та проект ухвали «Про розвиток україномовного культурного продукту».

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «На засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР 26 лютого розглянули проект ухвали «Про розвиток україномовного культурного продукту». Як повідомила секретар комісії Юлія Хомчин, проект ухвали передбачає прийняття низки програм, спрямованих на підсилення творення нового україномовного культурного продукту, зокрема у галузі літератури, кінематографії та дослідницьких проектів, сприятиме актуалізації статусів Львова як культурної столиці України та міста літератури – ЮНЕСКО».

Юлія Хомчин також зазначила: «Це свого роду декларація намірів у вигляді розробки спеціальних програм і  ще одна можливість підтримки якісного українського продукту у Львові. Ухвала передбачає розробку Концепції діяльності Літературної резиденції у Львові, Програму підтримки молодих письменників, які пишуть українською мовою, Положення про грантову підтримку проектів, скерованих на дослідження культури України».

«Під час засідання комісії депутати затвердили звернення управління культури про погодження титульних списків розподілу коштів між установами культури, які підпорядковані управлінню культури відповідно до ухвали міської ради №2786 від 12 листопада 2017 року.  За словами Юлії Хомчин, титульні списки передбачають видатки на оренду приміщень, а також закупівлю інвентарю, пов’язаного з діяльністю того чи іншого дому. Це  нові костюми для творчих колективів, меблі, звукопідсилювальна апаратура, інструменти та ремонтні роботи», – розповіли також на інформаційному порталі депутатів

«Зокрема, на капітальний ремонт народних домів передбачено мільйон гривень. А на придбання обладнання та предметів довгострокового користування для народних домів – 378 тисяч гривень», – повідомили також на інформаційному порталі депутатів ЛМР.

dailylviv.com

До теми

18:08 23 травня 2022 р.

Вигулювання собак і влаштування пікніків заборонять на меморіальній площі у Львові

Виконком ЛМР прийняв рішення щодо проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. Мечнікова. Тут передбачають військові поховання Героїв України, парк-сквер пам'яті Героїв і меморіальну площу.

Рубрика: Культура

15:20 23 травня 2022 р.

Такого ажіотажу ще не бачив: у Львові погасили нову марку про русскій воєнний корабль, - Козицький

Сьогодні, 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40-ий день після загибелі російського військового крейсеру «Москва», у Львові урочисто спецпогасили марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Рубрика: Культура

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу