Львівська міськрада передбачила на ремонт народних домів мільйон гривень

10:40 27 лютого 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

Комісія культури, молодіжної політики та спорту погодила титульні списки капітальних ремонтів народних домів та проект ухвали «Про розвиток україномовного культурного продукту».

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «На засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР 26 лютого розглянули проект ухвали «Про розвиток україномовного культурного продукту». Як повідомила секретар комісії Юлія Хомчин, проект ухвали передбачає прийняття низки програм, спрямованих на підсилення творення нового україномовного культурного продукту, зокрема у галузі літератури, кінематографії та дослідницьких проектів, сприятиме актуалізації статусів Львова як культурної столиці України та міста літератури – ЮНЕСКО».

Юлія Хомчин також зазначила: «Це свого роду декларація намірів у вигляді розробки спеціальних програм і  ще одна можливість підтримки якісного українського продукту у Львові. Ухвала передбачає розробку Концепції діяльності Літературної резиденції у Львові, Програму підтримки молодих письменників, які пишуть українською мовою, Положення про грантову підтримку проектів, скерованих на дослідження культури України».

«Під час засідання комісії депутати затвердили звернення управління культури про погодження титульних списків розподілу коштів між установами культури, які підпорядковані управлінню культури відповідно до ухвали міської ради №2786 від 12 листопада 2017 року.  За словами Юлії Хомчин, титульні списки передбачають видатки на оренду приміщень, а також закупівлю інвентарю, пов’язаного з діяльністю того чи іншого дому. Це  нові костюми для творчих колективів, меблі, звукопідсилювальна апаратура, інструменти та ремонтні роботи», – розповіли також на інформаційному порталі депутатів

«Зокрема, на капітальний ремонт народних домів передбачено мільйон гривень. А на придбання обладнання та предметів довгострокового користування для народних домів – 378 тисяч гривень», – повідомили також на інформаційному порталі депутатів ЛМР.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу