Львівська міськрада оголосила архітектурний конкурс

18:00 7 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Управління архітектури й урбаністики ЛМР оголосило Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію облаштування громадського простору на Сихові.

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «До 30 березня триває реєстрація учасників, до 16 квітня учасники подаватимуть конкурсні проекти, після чого впродовж 23-25 квітня журі підведе підсумки конкурсу. Громадський простір у житловому масиві «Сихів» стане якісним прикладом підтримки громадськості та створення комфортних умов відпочинку громадян на території Львова».

«Основні концептуальні завдання конкурсу – запропонувати унікальну та ергономічну, архітектурну, урбаністичну та дизайнерську ідею громадського простору центральної площі житлового масиву скверу перед культурно-освітнім центром імені Олександра Довженка з врахуванням планувальної структури кварталу;сформувати центр громадсько-культурного життя, який задовольнятиме потреби сихівської громади в організації рекреації, розвитку та дозвілля.

«Громадський простір повинен стати архітектурно виразною композицією, яка забезпечить перетворення житлового району у єдине функціонально-планувальне та композиційно-просторове ціле і сприятиме вдосконаленню його містобудівної структури і ландшафтно-просторової організації, архітектурно-естетичних якостей забудови», – розповіли також у міськраді.

«Конкурсанти повинні комплексно підійти до вирішення цієї задачі та зберегти багатофункціональність простору, не переобтяжуючи міський простір. Премії конкурсу – 70 000 гривень + контракт за перше місце, 50 гривень – за друге, 25 000 гривень – за третє», – поінформували також у міськраді.

«Останній термін реєстрації учасників на участь у конкурсі – 30 березня о 18.00. Останній термін подачі конкурсних проектів – 16 квітня о 18.00. Робота журі й підведення підсумків конкурсу – 23-25 квітня 2018 року», – повідомили також у міськраді.

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів