Львів подасть заявку в НТКУ на участь у відборі для проведення «Євробачення», – ЛМР (+відео)

14:00 1 липня 2016 р.

  • 0


Фото: скріншот з «YouTube»

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко повідомив у п'ятницю: «Сьогодні ми скеровуємо запит в НТКУ, щоб отримати специфікації і сьогодні ж ми вже готуємо заявку, яку ми повинні подати до наступної п’ятниці».

«Сьогодні, 1 липня, на сесії ЛМР підтримали рішення про участь міста Львова у відборі міста та арени для підготовки і проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення», – повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Заступник міського голови Львова з питань розвитку міста Андрій Москаленко, зазначив:

«Минулої п’ятниці НТКУ разом із Міністерством культури оголосили конкурс серед міст України для участі у відборі на право проведення «Євробачення» 2017 року в одному із українських міст. Власне, згідно цього положення визначено низку критеріїв і ряд положень, які необхідно зробити для того, щоб брати участь.

Зокрема, є п’ять стадій. На першій стадії до 8 липня 18:00 необхідно подати заявку від міста, яке планує брати участь у відборі. Це є пакет зі семи документів – це є сама заявка, це є технічні характеристики. І, власне, для того, аби місто мало змогу навіть сьогодні вже зробити запит за технічними специфікаціями вимогах до інфраструктури, до арени, до транспорту і тому подібне.

Ми сьогодні виносили проект ухвали, який депутати підтримали. Сьогодні ми скеровуємо запит в НТКУ, щоб отримати специфікації і сьогодні ж ми вже готуємо заявку, яку ми повинні подати до наступної п’ятниці.

Якщо говорити дуже предметно, то ми зможемо мати вимоги до арени, я думаю, до кінця дня. Тобто, чи це має бути крита, чи це має бути стаціонарна арена. Тому що ці вимоги є у відкритому доступі, їх надає мовна спілка для НТКУ і НТКУ виключно на запити міст, які мають бути підписані офіційно з боку міста.

Ми розглядаємо декілька арен, які б могли бути. Чи це «Арена Львів», чи це арена на вулиці Кульпарківській, чи якась, можливо, інша арена.

Бюджет «Євробачення» формується з кількох джерел. Перше – це є внески країн-учасників організаторів, окрім того це є квитки, це є телетрансляції».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

"Слуга народу" виставить проти Садового Дещицю - на мера Львова, - ЗМІ

МОЗ хоче відновити санітарно-епідеміологічну службу

У Самбірській РДА звільнено крісло голови

У Львові сміттєзавод будуватиме одна з чотирьох компаній,- мер

Садовий збере нараду з Чаплінським на вул. Малоголосківській для аналізу будівельних прорахунків

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу