Львів подасть заявку в НТКУ на участь у відборі для проведення «Євробачення», – ЛМР (+відео)

14:00 1 липня 2016 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко повідомив у п'ятницю: «Сьогодні ми скеровуємо запит в НТКУ, щоб отримати специфікації і сьогодні ж ми вже готуємо заявку, яку ми повинні подати до наступної п’ятниці».

«Сьогодні, 1 липня, на сесії ЛМР підтримали рішення про участь міста Львова у відборі міста та арени для підготовки і проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення», – повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Заступник міського голови Львова з питань розвитку міста Андрій Москаленко, зазначив:

«Минулої п’ятниці НТКУ разом із Міністерством культури оголосили конкурс серед міст України для участі у відборі на право проведення «Євробачення» 2017 року в одному із українських міст. Власне, згідно цього положення визначено низку критеріїв і ряд положень, які необхідно зробити для того, щоб брати участь.

Зокрема, є п’ять стадій. На першій стадії до 8 липня 18:00 необхідно подати заявку від міста, яке планує брати участь у відборі. Це є пакет зі семи документів – це є сама заявка, це є технічні характеристики. І, власне, для того, аби місто мало змогу навіть сьогодні вже зробити запит за технічними специфікаціями вимогах до інфраструктури, до арени, до транспорту і тому подібне.

Ми сьогодні виносили проект ухвали, який депутати підтримали. Сьогодні ми скеровуємо запит в НТКУ, щоб отримати специфікації і сьогодні ж ми вже готуємо заявку, яку ми повинні подати до наступної п’ятниці.

Якщо говорити дуже предметно, то ми зможемо мати вимоги до арени, я думаю, до кінця дня. Тобто, чи це має бути крита, чи це має бути стаціонарна арена. Тому що ці вимоги є у відкритому доступі, їх надає мовна спілка для НТКУ і НТКУ виключно на запити міст, які мають бути підписані офіційно з боку міста.

Ми розглядаємо декілька арен, які б могли бути. Чи це «Арена Львів», чи це арена на вулиці Кульпарківській, чи якась, можливо, інша арена.

Бюджет «Євробачення» формується з кількох джерел. Перше – це є внески країн-учасників організаторів, окрім того це є квитки, це є телетрансляції».

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу