Львів оновлюють відреставрованими брамами

11:20 22 вересня 2014 р.

  • 0
  • 2895


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, відреставровану вхідну браму вже встановлено в будинку №9 на вулиці Підзамче, на черзі – №2 на Огірковій і №56 на Хмельницького.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 22 вересня, «Щоденному Львову», що в рамках проекту «Ревіталізація Підзамче» встановлено відреставровану вхідну браму на вулиці Підзамче, 9. У повідомленні також зазначено:

«Відновлення дверей тривало 6 тижнів. Це перша з трьох брам, реставрацію яких було заплановано здійснити в рамках проекту. 

«Загальна вартість відновлення цієї брами становить 20 тис грн. Внесок мешканців становив 15 %, решта – кошти донора, Польської програми допомоги заради розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Експертну підтримку проекту реставрації забезпечило Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). А самі роботи на всіх об’єктах виконують львівські майстри, які пройшли навчання від GIZ. Дуже важливим є те, що реалізація реставраційних робіт стала можливою завдяки активній підтримці місцевих мешканців, адже саме вони подавали пропозиції брам для відновлення», – розповіла Ярина Мельник, координатор проекту.

Мешканці будинку були дуже задоволені виконаною роботою та пообіцяли берегти свіжо відреставровану браму. «Ми переконали сусідів, зібрали гроші. Ще маємо залити поріг своїми силами. Робота просто ідеальна – сусіди з інших будинків заздрять», – відзначив Ігор Ярема, мешканець.

На сьогодні тривають роботи ще над однією брамою – за адресою вул. Огіркова, 2. Цієї суботи планується також розпочати реставрацію вхідних дверей кам’яниці Шульців (вул. Б. Хмельницького, 56).

Довідка: Проект «Ревіталізація Підзамче» реалізовує Інститут міста (Львів) та Інститут розвитку міст (Краків), у рамках Комплексної стратегії розвитку Львова. Проект співфінансується у рамках Польської програми допомоги заради розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:10 16 вересня 2019 р.

У Львові відкриють дитячий клуб «Колібрі»

У понеділок, 16 вересня, о 16.00 на вулиці Пасічній у Львові розпочнеться урочиста церемонія відкриття оновленого дитячого клубу «Колібрі».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 189

10:50 16 вересня 2019 р.

У Львові відбудеться прем’єра драми «Голоси»

У вівторок, 17 вересня, о 13.00 у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарська (№41) розпочнеться прес-конференція з нагоди прем’єри драми «Голоси», створеної в рамках проекту «Творчі резиденції для бійців» від благодійного фонду «Творча криївка».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 360