Львів оновлюють відреставрованими брамами

11:20 22 вересня 2014 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, відреставровану вхідну браму вже встановлено в будинку №9 на вулиці Підзамче, на черзі – №2 на Огірковій і №56 на Хмельницького.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 22 вересня, «Щоденному Львову», що в рамках проекту «Ревіталізація Підзамче» встановлено відреставровану вхідну браму на вулиці Підзамче, 9. У повідомленні також зазначено:

«Відновлення дверей тривало 6 тижнів. Це перша з трьох брам, реставрацію яких було заплановано здійснити в рамках проекту. 

«Загальна вартість відновлення цієї брами становить 20 тис грн. Внесок мешканців становив 15 %, решта – кошти донора, Польської програми допомоги заради розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Експертну підтримку проекту реставрації забезпечило Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). А самі роботи на всіх об’єктах виконують львівські майстри, які пройшли навчання від GIZ. Дуже важливим є те, що реалізація реставраційних робіт стала можливою завдяки активній підтримці місцевих мешканців, адже саме вони подавали пропозиції брам для відновлення», – розповіла Ярина Мельник, координатор проекту.

Мешканці будинку були дуже задоволені виконаною роботою та пообіцяли берегти свіжо відреставровану браму. «Ми переконали сусідів, зібрали гроші. Ще маємо залити поріг своїми силами. Робота просто ідеальна – сусіди з інших будинків заздрять», – відзначив Ігор Ярема, мешканець.

На сьогодні тривають роботи ще над однією брамою – за адресою вул. Огіркова, 2. Цієї суботи планується також розпочати реставрацію вхідних дверей кам’яниці Шульців (вул. Б. Хмельницького, 56).

Довідка: Проект «Ревіталізація Підзамче» реалізовує Інститут міста (Львів) та Інститут розвитку міст (Краків), у рамках Комплексної стратегії розвитку Львова. Проект співфінансується у рамках Польської програми допомоги заради розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:50 18 січня 2020 р.

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

18 та 19 січня в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) на вулиці Чернеча Гора у Львові вже одинадцятий рік поспіль триватиме «Свято Пампуха».

Рубрика: Культура

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу