Львів оновлюють відреставрованими брамами

11:20 22 вересня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, відреставровану вхідну браму вже встановлено в будинку №9 на вулиці Підзамче, на черзі – №2 на Огірковій і №56 на Хмельницького.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 22 вересня, «Щоденному Львову», що в рамках проекту «Ревіталізація Підзамче» встановлено відреставровану вхідну браму на вулиці Підзамче, 9. У повідомленні також зазначено:

«Відновлення дверей тривало 6 тижнів. Це перша з трьох брам, реставрацію яких було заплановано здійснити в рамках проекту. 

«Загальна вартість відновлення цієї брами становить 20 тис грн. Внесок мешканців становив 15 %, решта – кошти донора, Польської програми допомоги заради розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Експертну підтримку проекту реставрації забезпечило Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). А самі роботи на всіх об’єктах виконують львівські майстри, які пройшли навчання від GIZ. Дуже важливим є те, що реалізація реставраційних робіт стала можливою завдяки активній підтримці місцевих мешканців, адже саме вони подавали пропозиції брам для відновлення», – розповіла Ярина Мельник, координатор проекту.

Мешканці будинку були дуже задоволені виконаною роботою та пообіцяли берегти свіжо відреставровану браму. «Ми переконали сусідів, зібрали гроші. Ще маємо залити поріг своїми силами. Робота просто ідеальна – сусіди з інших будинків заздрять», – відзначив Ігор Ярема, мешканець.

На сьогодні тривають роботи ще над однією брамою – за адресою вул. Огіркова, 2. Цієї суботи планується також розпочати реставрацію вхідних дверей кам’яниці Шульців (вул. Б. Хмельницького, 56).

Довідка: Проект «Ревіталізація Підзамче» реалізовує Інститут міста (Львів) та Інститут розвитку міст (Краків), у рамках Комплексної стратегії розвитку Львова. Проект співфінансується у рамках Польської програми допомоги заради розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща».

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу