«Lviv Media Forum» розпочався вшосте

10:40 17 травня 2018 р.

  • 0
  • 750


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 17 травня, у Львові стартував триденний «Lviv Media Forum», який триватиме

Про це розповіли в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Головна тема цьогорічної найбільшої медійної події країни – «Коли все стає медіа». Організатори повідомляють, що форум збере 112 спікерів із 17 країн, близько 850 учасників».

«На форумі відбуватимуться дискусії та презентації у рамках декількох тематичних потоків – діджітал, розслідування, контент, політика, монетизація. Серед новинок «LMF-2018» – дискусії про футбольну журналістику, державні комунікації та панель про освітні та грантові можливості для медіа й журналістів», – поінформували також у міськраді.

«Цьогорічну «Лекцію Свободи» під час урочистостей із нагоди вручення премії імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» прочитає історик, релігієзнавець, громадський діяч, звільнений з полону ДНР Ігор Козловський. Топ-спікери цьогорічного форуму – Шон-Патрік Лаветт («Радіо Ватикан») та Ахтем Сеїтаблаєв (режисер, телеведучий, Україна). Детальніше – за посиланням», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради..

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:00 7 грудня 2018 р.

У Львові визначили лауреатів найпрестижнішої обласної премії

У п’ятницю, 7 грудня, у Львові визначили кращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 480