Львів має найкращу обкладинку

12:44 11 вересня 2014 р.

Єдине місто, яке представляло Україну в конкурсі обкладинок відомих кишенькових путівників, перемогло завдяки європейській архітектурі Львова.

Цього літа світова мережа англомовних путівників IN YOUR POCKET CITY GUIDES вперше провела конкурс IYP WORLD CUP OF COVERS-2014 на визначення найкращої обкладинки року серед міст мережі. 25-31 серпня відбувся фінал голосування, в якому за першість змагалися дві культурні столиці - Львів (Україна) та Санкт-Петербург (Росія).  І саме обкладинка Lviv In Your Pocket перемогла з домінуючою перевагою в 87,62% з усіх голосів у вирішальному етапі конкурсу.

Конкурс проходив шляхом відкритого інтернет-голосування на сайті www.inyourpocket.com, до якого було відібрано 32 найкращі обкладинки In Your Pocket City Guides таких країн, як Австрії, Білорусі, Грузії, Естонії, Ірландії, Італії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, ПАР, Польщі, Росії, Румунії, Словенії, України, Хорватії, Швейцарії.

Львів - єдине місто, яке представляло Україну в цьому конкурсі.


Довідка.

IN YOUR POCKET city guides (з англ. «У твоїй кишені»)  - популярна європейська мережа англомовних інформаційно-туристичних путівників і мап, які виходять у друкованому та електронних (он-лайн, мобільна аплікація для iPhones) форматах.

Станом на серпень 2014 р. друкована версія  In Your Pocket виходить в більш ніж 100 (сотні) міст у 23 країнах світу, а сайт www.inyourpocket.com щороку відвідує понад 6 млн. унікальних відвідувачів з усього світу (станом на 2013 р).

Друкований путівник Lviv In Your Pocket виходить у світ з 2009 р. і його безкоштовно розповсюджують у 3-5-зіркових готелях, туристично-інформаційних центрах, аеропорту і пунктах автопрокату Львова. Також є у безкоштовному доступі pdf-версія путівника на сайті та мобільний додаток на AppStore.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу