Львів конкурує з п’ятьма містами за право провести Євробачення

10:00 13 липня 2016 р.

  • 0


Фото: зі сторінки НТКУ в інтернет-мережі «Facebook»

20 липня в прямому ефірі Перших національних телеканалу й радіо транслюватимуть «Битву міст».

«Усі шість міст, які висловили бажання приймати Євробачення-2017 – Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків і Херсон – надіслали свої заявки Національній телекомпанії України (НТКУ)», – повідомили в НТКУ, де також поінформували:

«Міста-претенденти оперативно зібрали й надали НТКУ як мовнику-організатору всі необхідні документи й матеріали до 8 липня, тож усі пройшли перший етап відбору. Попереду – другий етап, під час якого робоча група НТКУ та представники Організаційного комітету проведуть попередній аналіз заявок, щоб потім представити їх на засіданні оргкомітету з проведення Євробачення 21 липня.

А до представлення на засіданні, у середу, 20 липня, пропозиції міст-претендентів зможе побачити вся Україна – у проекті «Битва міст», який вийде у прямому ефірі Перших національних телеканалу й  радіо. Ми зберемо разом представників кожного з міст Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова і Херсона, експертів, медійників, музикантів, фанів Євробачення і зможемо наживо побачити й обговорити кожну з шести пропозицій.

Національна телекомпанія України дякує містам за ініціативність, бажання приймати пісенний конкурс і оперативну та ґрунтовну підготовку необхідних документів. Зичимо успіху у подальшому відборі й віримо, що переможе найкращий претендент!».

Про це повідомили на сайті Національній телекомпанії України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:33 20 травня 2020 р.

Лише у серпні-вересні Львів дозволить події до 100 осіб. Але - на відкритому просторі

Львівська міська рада напрацювала шість етапів відновлення проведення подій у нашому місті та окремий протокол, якого мають дотримуватись всі організатори заходів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу