Львів конкурує з п’ятьма містами за право провести Євробачення

10:00 13 липня 2016 р.


Фото: зі сторінки НТКУ в інтернет-мережі «Facebook»

20 липня в прямому ефірі Перших національних телеканалу й радіо транслюватимуть «Битву міст».

«Усі шість міст, які висловили бажання приймати Євробачення-2017 – Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків і Херсон – надіслали свої заявки Національній телекомпанії України (НТКУ)», – повідомили в НТКУ, де також поінформували:

«Міста-претенденти оперативно зібрали й надали НТКУ як мовнику-організатору всі необхідні документи й матеріали до 8 липня, тож усі пройшли перший етап відбору. Попереду – другий етап, під час якого робоча група НТКУ та представники Організаційного комітету проведуть попередній аналіз заявок, щоб потім представити їх на засіданні оргкомітету з проведення Євробачення 21 липня.

А до представлення на засіданні, у середу, 20 липня, пропозиції міст-претендентів зможе побачити вся Україна – у проекті «Битва міст», який вийде у прямому ефірі Перших національних телеканалу й  радіо. Ми зберемо разом представників кожного з міст Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова і Херсона, експертів, медійників, музикантів, фанів Євробачення і зможемо наживо побачити й обговорити кожну з шести пропозицій.

Національна телекомпанія України дякує містам за ініціативність, бажання приймати пісенний конкурс і оперативну та ґрунтовну підготовку необхідних документів. Зичимо успіху у подальшому відборі й віримо, що переможе найкращий претендент!».

Про це повідомили на сайті Національній телекомпанії України.

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу