ЛМР реалізуватиме проект «Місця щасливих людей» ще впродовж року

16:00 1 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник управління архітектури й урбаністики Львівської міськради Юліан Чаплінський не погодив усі необхідні документи.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 1 лютого: «У 2015 році провели архітектурний конкурс на кращий проект облаштування площі пам’яті Скрябіна. Станом на сьогодні проект закінчений. У 2017 році були надані кошти на його реалізацію, зараз він перебуває на попередньому розгляді експертизи по кошторису. Після погодження всіх необхідних документів проект розпочнуть реалізовувати. Планують впродовж 2018 року роботи завершити».

Начальник управління архітектури й урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський уточнив: «По скверу «Місця щасливих людей» проект є закінчений, минулого року у нас були наданікошти на цей проект. Зараз він є на попередньому розгляді експертизи по кошторису. Ми оголосимо обов’язково бюджет проекту, коли він матиме експертизу. Плани такі, що маючи вже готові креслення і кошторис, ми зможемо у цьому році проект реалізувати».

Чиновник пояснив надто повільну реалізацію проекту «Місця щасливих людей» таким чином: «В Україні немає жодного об’єкту, який б від конкурсу до втілення пройшов менше чотирох років: від конкурсу по пам’ятнику Шептицького до реалізації проекту пройшло 6 років, по площі Митній теж шість років тощо. Тобто це є бюрократичні речі, адже потрібно вирішити земельні питання, потім проект, бюджетні виділення на сесії. Часто буває, що кошти знецінюються, а кожен сучасний об’єкт має певні замовні елементи, що коштують в євро».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу