ЛМР реалізуватиме проект «Місця щасливих людей» ще впродовж року

16:00 1 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник управління архітектури й урбаністики Львівської міськради Юліан Чаплінський не погодив усі необхідні документи.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 1 лютого: «У 2015 році провели архітектурний конкурс на кращий проект облаштування площі пам’яті Скрябіна. Станом на сьогодні проект закінчений. У 2017 році були надані кошти на його реалізацію, зараз він перебуває на попередньому розгляді експертизи по кошторису. Після погодження всіх необхідних документів проект розпочнуть реалізовувати. Планують впродовж 2018 року роботи завершити».

Начальник управління архітектури й урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський уточнив: «По скверу «Місця щасливих людей» проект є закінчений, минулого року у нас були наданікошти на цей проект. Зараз він є на попередньому розгляді експертизи по кошторису. Ми оголосимо обов’язково бюджет проекту, коли він матиме експертизу. Плани такі, що маючи вже готові креслення і кошторис, ми зможемо у цьому році проект реалізувати».

Чиновник пояснив надто повільну реалізацію проекту «Місця щасливих людей» таким чином: «В Україні немає жодного об’єкту, який б від конкурсу до втілення пройшов менше чотирох років: від конкурсу по пам’ятнику Шептицького до реалізації проекту пройшло 6 років, по площі Митній теж шість років тощо. Тобто це є бюрократичні речі, адже потрібно вирішити земельні питання, потім проект, бюджетні виділення на сесії. Часто буває, що кошти знецінюються, а кожен сучасний об’єкт має певні замовні елементи, що коштують в євро».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу