ЛМР реалізуватиме проект «Місця щасливих людей» ще впродовж року

16:00 1 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник управління архітектури й урбаністики Львівської міськради Юліан Чаплінський не погодив усі необхідні документи.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 1 лютого: «У 2015 році провели архітектурний конкурс на кращий проект облаштування площі пам’яті Скрябіна. Станом на сьогодні проект закінчений. У 2017 році були надані кошти на його реалізацію, зараз він перебуває на попередньому розгляді експертизи по кошторису. Після погодження всіх необхідних документів проект розпочнуть реалізовувати. Планують впродовж 2018 року роботи завершити».

Начальник управління архітектури й урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський уточнив: «По скверу «Місця щасливих людей» проект є закінчений, минулого року у нас були наданікошти на цей проект. Зараз він є на попередньому розгляді експертизи по кошторису. Ми оголосимо обов’язково бюджет проекту, коли він матиме експертизу. Плани такі, що маючи вже готові креслення і кошторис, ми зможемо у цьому році проект реалізувати».

Чиновник пояснив надто повільну реалізацію проекту «Місця щасливих людей» таким чином: «В Україні немає жодного об’єкту, який б від конкурсу до втілення пройшов менше чотирох років: від конкурсу по пам’ятнику Шептицького до реалізації проекту пройшло 6 років, по площі Митній теж шість років тощо. Тобто це є бюрократичні речі, адже потрібно вирішити земельні питання, потім проект, бюджетні виділення на сесії. Часто буває, що кошти знецінюються, а кожен сучасний об’єкт має певні замовні елементи, що коштують в євро».

dailylviv.com

До теми

18:08 23 травня 2022 р.

Вигулювання собак і влаштування пікніків заборонять на меморіальній площі у Львові

Виконком ЛМР прийняв рішення щодо проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. Мечнікова. Тут передбачають військові поховання Героїв України, парк-сквер пам'яті Героїв і меморіальну площу.

Рубрика: Культура

15:20 23 травня 2022 р.

Такого ажіотажу ще не бачив: у Львові погасили нову марку про русскій воєнний корабль, - Козицький

Сьогодні, 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40-ий день після загибелі російського військового крейсеру «Москва», у Львові урочисто спецпогасили марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Рубрика: Культура

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу