Культурний конгрес закінчився у Львові

18:37 10 вересня 2015 р.

ІІІ Конгрес культури Східного партнерства зібрав у Львові понад 600 учасників із двадцяти країн світу. 4-6 вересня тривали дискусії у п’яти паралельних тематичних напрямках: «Криза європейських цінностей», «Культурна політика та економіка культури», «Страх у культурі/Культура страху», «Мистецтво як провокатор змін», «Комунікації культури».

У Львівському палаці мистецтв Конгрес культури створив майданчик міських культурних проектів з України і не тільки. Відібрані на відкритому конкурсі, до експозиції потрапили 22 міста і 2 села зі своїми арт-проектами та презентаціями. Тут також відбулися важливі дискусії Конгресу про досвід культурного стратегування міст та про культуру політичного вибору. 6 театральних колективів, понад три десятки музичних проектів та шість візуальних – усе це було презентовано у рамках Конгресу культури у Львові.

Водночас з Конгресом культури Східного партнерства у Львові відбувся Фестиваль переселенців і львів’ян, що познайомив містян з культурою кримських татарів і жителів Сходу України. 

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу