Кшиштоф Зануссі розпочне 1 вересня у Львові зйомки фільму «Ефір»

12:20 28 серпня 2017 р.


Фото: kino-teatr.ua

У міськраді запевнили: «Будуть проведені складнопостановочні зйомки з використанням спецефектів, піротехнічних ефектів, тварин, каскадерів, великої кількості акторів масових сцен».

У Львівській міськраді повідомили в понеділок, 28 серпня: «У п’ятницю, 1 вересня, у Львові та Львівській області розпочинаються зйомки повнометражного художнього фільму «Ефір». Це історія про військового лікаря, який на початку двадцятого століття проводить наукові експерименти з метою отримати владу над іншими людьми».

Дія фільму розгортається в часи Першої світової війни на кордоні Австро-Угорської імперії на теренах української Галіції та Поділля.

«Головні ролі у фільмі виконують відомі європейські актори Яцек Понедзялек з Польщі, Жольт Ласло з Угорщини та молодий український актор Остап Вакулюк. Для зйомок у фільмі також запрошені українські актори Станіслав Колокольніков, Марія Рябошапка, Олександр Логінов, Остап та Дмитро Ступка. В Україні будуть проведені складнопостановочні зйомки з використанням спецефектів, піротехнічних ефектів, тварин, каскадерів, великої кількості акторів масових сцен», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу