Конкурсна комісія визначила кращі книги львівських видавництв

13:45 27 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові вп'яте відбувся конкурс із відзначення кращих книг львівських видавництв, надрукованих українською мовою.

Про це повідомили в четвер, 27 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Конкурсна комісія, керуючись рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради №567 «Про фінансову підтримку україномовного книговидання» від 25 липня 2014 року, визначила 18 кращих книг, які були видані у Львові 2018 року українською мовою. В рамках конкурсу було подано 71 книжкове видання, із яких відібрано по три переможці у кожній із шести номінацій».

Перше місце в номінації «Наукова література» посіла книга Христини Пеленської «Образ Мазепи у французькому мистецтві романтизму» (видавництво «Апріорі»), у номінації «Художня література» – книга Італо Кальвіно «Якщо пдорожній одної зимової ночі» («Видавництво Старого Лева»), у номінації «Науково-популярна література» – книга Майкла Катакіса «Ернест Гемінґвей. Артефакти з життя» («Видавництво Старого Лева»), у номінації «Довідкова література» – книга Олени Кульчицької Народний одяг західних областей України (видавництво «Апріорі»), у номінації «Дитяча література» – книга Галини Мазур «Дім, де звірі говорили» (видавництво «Простір-М»), у номінації «Перекладна література» – книга Роя Арундаті «Бог дрібниць» («Видавництво Старого Лева»).

Видавництва, книги яких перемогли в конкурсі, отримають грошову премію. Зокрема, за перше місце – 43 500 гривень, за друге –  26 100 гривень, за третє – 17 400 гривень.

Видавництва також передадуть бібліотекам Львова по 40 примірників книг, які посіли перше місце, по 30 примірників книг, які посіли друге місце, й по 20 примірників книг, які посіли третє місце.

dailylviv.com

До теми

19:01 27 червня 2022 р.

10-річний херсонець організував співочий тур Яворівським районом і зібрав 40 тис грн для ЗСУ

Сьогодні, начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський нагородив юного співака з Херсонщини - Зарічного Максимка Сергійовича, який організовує благодійні концерти у Яворівському районі на підтримку Збройних сил України.

Рубрика: Культура

17:40 24 червня 2022 р.

Львівські митці у Нью-Йорку на Манхеттені показали новий вид мистецтва

Львівські митці Олег та Олександр Денисенки через свою творчість закликають світ звернути увагу на війну в Україні. Вони представили на міжнародній арені новий вид мистецтва – гесографію. Це інноваційне поєднання прийомів скульптури, гравюри та живопису. Виставку уже представили у Нью-Йорку на Манхеттені.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу