Конкурсна комісія визначила кращі книги львівських видавництв

13:45 27 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові вп'яте відбувся конкурс із відзначення кращих книг львівських видавництв, надрукованих українською мовою.

Про це повідомили в четвер, 27 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Конкурсна комісія, керуючись рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради №567 «Про фінансову підтримку україномовного книговидання» від 25 липня 2014 року, визначила 18 кращих книг, які були видані у Львові 2018 року українською мовою. В рамках конкурсу було подано 71 книжкове видання, із яких відібрано по три переможці у кожній із шести номінацій».

Перше місце в номінації «Наукова література» посіла книга Христини Пеленської «Образ Мазепи у французькому мистецтві романтизму» (видавництво «Апріорі»), у номінації «Художня література» – книга Італо Кальвіно «Якщо пдорожній одної зимової ночі» («Видавництво Старого Лева»), у номінації «Науково-популярна література» – книга Майкла Катакіса «Ернест Гемінґвей. Артефакти з життя» («Видавництво Старого Лева»), у номінації «Довідкова література» – книга Олени Кульчицької Народний одяг західних областей України (видавництво «Апріорі»), у номінації «Дитяча література» – книга Галини Мазур «Дім, де звірі говорили» (видавництво «Простір-М»), у номінації «Перекладна література» – книга Роя Арундаті «Бог дрібниць» («Видавництво Старого Лева»).

Видавництва, книги яких перемогли в конкурсі, отримають грошову премію. Зокрема, за перше місце – 43 500 гривень, за друге –  26 100 гривень, за третє – 17 400 гривень.

Видавництва також передадуть бібліотекам Львова по 40 примірників книг, які посіли перше місце, по 30 примірників книг, які посіли друге місце, й по 20 примірників книг, які посіли третє місце.

dailylviv.com

До теми

12:25 29 листопада 2020 р.

Шість особливостей нового перекладу Нового Завіту українською мовою

Вийшов друком новий переклад Нового Завіту на сучасну українську мову, здійснений Юрієм Попченком і його командою. Щоб опанувати біблійні мови, необхідні для здійснення перекладу – давньогрецьку, давньоєврейську та арамейську, – Юрій Попченко закінчив два університети.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу