Композитор Мирослав Скорик проведе у Львові творчу зустріч

09:30 14 вересня 2018 р.

  • 0
  • 384


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 14 вересня, об 11.00 у Львівській філармонії розпочнеться творча зустріч з Героєм України, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, народним артистом України Мирославом Скориком.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Під час зустрічі доктор мистецтвознавства, професор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка Любов Кияновська розповість про творчий стиль Мирослава Скорика. Викладач-методист Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької Тетяна Воробкевич ознайомить присутніх із історією родини народного артиста України. Серед гостей заходу будуть також заслужні артисти України Оксана Рапіта та Мирослав Драган».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:40 22 вересня 2018 р.

Яцек Дукай у Львові презентує «Кригу» (відео)

У суботу, 22 вересня, о 18.15 у Прес-клубі відбудеться презентація відомого науково-фантастичного роману сучасного польського письменника Яцека Дукая «Крига», що вперше вийшов друком українською мовою у видавництві «Астролябія».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 339

17:00 21 вересня 2018 р.

Фундамент під Меморіал пам’яті Героїв Небесної сотні закладуть у Львові наступного тижня

У міськраді запевнили: «Вже з понеділка у сквері на вулиці Кривоноса розпочнуть роботи із закладання фундаменту під Меморіал пам’яті Героїв Небесної сотні».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 372

ВІДЕОКАНАЛ