Комісія Львівської облради рекомендувала спрямувати на розвиток культури 11,2 млн. гривень

17:10 14 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Постійна комісія обласної ради з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ провела в четвер, 14 грудня, слухання проектів обласного бюджету на 2018 рік і програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2018 рік.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Проаналізувавши документ, депутати вирішили підтримати проект обласного бюджету Львівської області на 2018 рік і рекомендували винести його на розгляд сесії обласної ради. Відтак, комісія погодила фінансування комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018 рік у сумі 11 мільйонів 250 тисяч гривень, програми розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2018 рік – у сумі один мільйон 500 тисяч гривень, програми «Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018 рік» –у сумі дев’ять мільйонів 700 тисяч гривень, регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018 рік –у сумі 23 мільйонів 665 тисяч гривен, а програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів у Львівській області у 2018 році –в сумі три мільйони 600 тисяч гривень».
«Крім того, члени комісії підтримати проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік і рекомендували винести його на розгляд сесії обласної ради. Наприкінці засідання комісія підтримала проект рішення обласної ради «Про спорудження монументу Героям Небесної Сотні у Львові», напрацьований обласною державною адміністрацією на підтримку численних звернень громадсько-політичних об’єднань Львівщини», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу