Комісія Львівська облради прагне з’ясувати зникнення стародруків

16:00 18 серпня 2017 р.


Фото: afisha.lviv.ua

У п’ятницю, 18 серпня, комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації облради заслухала інформацію про ситуацію, яка склалася з Львівською національною галереєю мистецтв імені Бориса Возницького.

Як пояснили члени комісії, розгляд питання «Про збереження спадщини Героя України Бориса Возницького» зумовлене тим, що останнім часом галерея мистецтв згадується в суспільстві в негативному контексті, постійно виникають скандали, які не додають авторитету цьому закладу культури. Зокрема, йдеться про оприлюднену на початку року заяву директора галереї мистецтв Тараса Возняка про зникнення стародруків, а також кадрові пертурбації у мистецькому закладі.

Після обговорення, комісія, висловлюючи своє занепокоєння, ухвалила рішення для глибшого вивчення роботи картинної галереї провести 22 вересня розширений «круглий стіл» за участю чинного керівника галереї Тараса Возняка, її екс-директора Лариси Разінкової-Возницької, керівників фракцій обласної ради, представників правоохоронних органів, громадськості та ЗМІ. Про це повідомили сьогодні, 18 серпня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу