Кінокомпанія «MKK film service» розпочала у Львові зйомки містичної драми

22:24 30 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Першою знімальною локацією стала 190-літня вілла.

У п’ятницю, 30 червня, у Львові розпочалися зйомки фільму «13 автобус», які триватимуть понад місяць. За жанром це буде містична драма. 

Першою знімальною локацією стала 190-літня вілла. Тут кіноматографісти знімали сцени із актором Олексієм Вертинським та його донькою Ксенією. У фільмі вони, до речі, теж грають батька та дочку.

Олексій Вертинський розповів: «Режисер запросив мене на роль разом з донькою, щоб ми не грали в рідність, а були насправді рідними. На старості років для мене це як подарунок долі. У цьому фільмі ми вперше разом будемо в кадрі. Мій герой – не з мого життя. Я ніколи не був поганим батьком, але тим і приваблива ця роль».

Після перших відзнятих сцен знімальна група зібралася, щоб за кіношною традицією розбити тарілку. На ній усі причетні до фільму залишили свої підписи, а розбивав її режисер «13 автобуса» Олександр Безручко, який розповів: «Львів – фантастична локація, яка ідеально лягає у історію «13 автобусу». Тут так багато цікавих місць, що ми мали кращі, і ще кращі локації. А потім ще кращі. Тому деякі із них залишили для інших проектів, бо використати всі локації у цьому фільмі просто неможливо. Львів потрібно показувати і представляти у світі. Найближчий місяць ми активно знімаємо. У фільмі задіяно багато місцевих акторів. Ми обов’язково зробимо перші презентації у Києві та Львові, щоб показати чарівне місто чарівним людям».

Загалом у фільмі Львів не подаватиметься як… Львів. Уся історія сюжету буде побудована навколо містичної неіснуючої зупинки, де завжди присутня жінка. Після зустрічі із нею долі її співрозмовників змінюються, а з ними самими діються дивні речі.

Зйомки «13 автобусу» проводить кінокомпанія «МКК фільм сервіс». Частину бюджету спрямувало Держкіно, іншу – шукають самі. Головні ролі у фільмі виконають Сергій Стрельніков, Ірина Мельник та Олексій Вертинський. Прем’єра картини запланована на 2018 рік.

Про це повідомили сьогодні, 30 червня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу