Кіногрупа з Варшави знімає серіал про львів’янок

15:45 22 квітня 2015 р.


Фото: twoje-seriale.pl

Кіногрупа «Studio «A» з Варшави розпочала зйомки нового польського серіалу «Дівчата з України» («Dziewczyny z Ukrainy»), події якого відбуваються в тому числі у Львові.

На сайті «Польського радіо» зокрема повідомляється:

«Кіногрупа Studio «A» з Варшави розпочала зйомки нового польського серіалу «Дівчата з України» («Dziewczyny z Ukrainy»). Події 13-серійного серіалу частково відбуваються у Львові.

Звідти походять чотири головні героїні і там розпочинається їхня історія. Виїжджаючи до Польщі, вони залишають у Львові своїх батьків, коханих дітей та партнерів. Кожна із них по-своєму зіштовхується із складною реальністю і кожна із них має самотужки впоратися із важкими ситуаціями.

Хоч внутрішній дизайн помешкань, у яких жінки жили в Україні, можна відтворити на кіностудії, проблема все ж виникла із передачею атмосфери вулиць, якими героїні втікають до нового життя в Польщі, кам’яниць та Львова. Продюсер серіалу – «Studio «A», який зняв популярний у Польщі серіал «Ранчо» («Ranczo») вирішив, що ідеальним місцем, щоб передати атмосферу Львова, буде Перемишль, де 20-21 квітня відбулися перші зйомки нового польського серіалу.

Режисер фільму Войцєх Адамчик у розмові для видання «Gazeta Wyborcza» розповів ще декілька деталей стрічки: «Це історія чотирьох молодих жінок, які приїжджають з України до Польщі, як кажуть, «за роботою». Через ситуацію, в якій опиняються, їм доведеться братися за таку працю, яка не завжди відповідає їхній освіті, мріям. Кожна із них по-своєму буде зіштовхуватися із нашою (польською. – Авт.) реальністю та кожна повинна впоратися із труднощами. Окрім того, у їхньому житті з’являються поляки та польки зі своїми проблемами, що неминуче веде до розвитку взаємин, часом конфліктів або звичайних непорозумінь».

dailylviv.com

До теми

10:16 16 травня 2021 р.

Міжнародний день музеїв у Львові: спецпрограма

18 травня Львів разом з усім світом відзначатиме Міжнародний день музеїв. Для події у 2021 році Міжнародна рада музеїв ІСОМ затвердила тему: «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення».

Рубрика: Культура

08:42 14 травня 2021 р.

На Львівщині на одну народну артистку стало більше

У Львівському академічному обласному музично-драматичний театрі ім. Ю. Дрогобича (м. Дрогобич) відбувся бенефіс народної артистки України Надії Цибульської, під час якого заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив актрисі державну нагороду «Народна артистка Україна».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу