Кіногрупа з Варшави знімає серіал про львів’янок

15:45 22 квітня 2015 р.


Фото: twoje-seriale.pl

Кіногрупа «Studio «A» з Варшави розпочала зйомки нового польського серіалу «Дівчата з України» («Dziewczyny z Ukrainy»), події якого відбуваються в тому числі у Львові.

На сайті «Польського радіо» зокрема повідомляється:

«Кіногрупа Studio «A» з Варшави розпочала зйомки нового польського серіалу «Дівчата з України» («Dziewczyny z Ukrainy»). Події 13-серійного серіалу частково відбуваються у Львові.

Звідти походять чотири головні героїні і там розпочинається їхня історія. Виїжджаючи до Польщі, вони залишають у Львові своїх батьків, коханих дітей та партнерів. Кожна із них по-своєму зіштовхується із складною реальністю і кожна із них має самотужки впоратися із важкими ситуаціями.

Хоч внутрішній дизайн помешкань, у яких жінки жили в Україні, можна відтворити на кіностудії, проблема все ж виникла із передачею атмосфери вулиць, якими героїні втікають до нового життя в Польщі, кам’яниць та Львова. Продюсер серіалу – «Studio «A», який зняв популярний у Польщі серіал «Ранчо» («Ranczo») вирішив, що ідеальним місцем, щоб передати атмосферу Львова, буде Перемишль, де 20-21 квітня відбулися перші зйомки нового польського серіалу.

Режисер фільму Войцєх Адамчик у розмові для видання «Gazeta Wyborcza» розповів ще декілька деталей стрічки: «Це історія чотирьох молодих жінок, які приїжджають з України до Польщі, як кажуть, «за роботою». Через ситуацію, в якій опиняються, їм доведеться братися за таку працю, яка не завжди відповідає їхній освіті, мріям. Кожна із них по-своєму буде зіштовхуватися із нашою (польською. – Авт.) реальністю та кожна повинна впоратися із труднощами. Окрім того, у їхньому житті з’являються поляки та польки зі своїми проблемами, що неминуче веде до розвитку взаємин, часом конфліктів або звичайних непорозумінь».

dailylviv.com

До теми

19:01 27 червня 2022 р.

10-річний херсонець організував співочий тур Яворівським районом і зібрав 40 тис грн для ЗСУ

Сьогодні, начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський нагородив юного співака з Херсонщини - Зарічного Максимка Сергійовича, який організовує благодійні концерти у Яворівському районі на підтримку Збройних сил України.

Рубрика: Культура

17:40 24 червня 2022 р.

Львівські митці у Нью-Йорку на Манхеттені показали новий вид мистецтва

Львівські митці Олег та Олександр Денисенки через свою творчість закликають світ звернути увагу на війну в Україні. Вони представили на міжнародній арені новий вид мистецтва – гесографію. Це інноваційне поєднання прийомів скульптури, гравюри та живопису. Виставку уже представили у Нью-Йорку на Манхеттені.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу