Художник Андрій Савчишин щодня вшановує у Львові Андрея Шептицького (відео)

14:25 11 жовтня 2015 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

Митцю допомагають фінансами громадські активісти та волонтери.

Щодня впродовж 6-10 годин львівський художник Андрій Савчишин малює композицію з портретів митрополита Андрея Шептицького на стіні Стрийського ринку. Митець працює над трьома портретами Шептицького – в юності, молодості й старості. З'єднуватимуть їх будинки, до яких митрополит мав стосунок.

На втілення ініціативи Андрію Савчишину знадобилось понад 5 тисяч гривень. Фінансуванням митцю допомагають громадські активісти та волонтери. 

Спочатку проект був запланований біля пам'ятника Андрею Шептицькому. «В силу різних обставин і конфліктів, там не вдалось отримати дозвіл», – розповів художник. 

Після цього, щоб втілити ідею в життя, хлопець прийшов до директора Стрийського ринку і запропонував йому реалізувати свій проект на одній із проблемних стін. Раніше ця стіна була відомою нецензурними або хаотичними графіті.

Упродовж наступних тижнів композиція буде закінчена. Панораму Львова і портрети Андрея Шептицького доповнюватиме цитата митрополита «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею...».

Про це повідомили сьогодні, 11 жовтня, на «Громадському телебаченні».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу