Хода звіздарів крокувала Львовом вдванадцяте

18:10 8 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: mil.gov.ua

Головним символом цьогорічного фестивалю «Спалах Різдвяної звізди» стала звізда «Героїчна».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок, 8 січня: «Сьогодні центром Львова пройшли учасники традиційного для нашого міста ХІІ Різдвяного фестивалю «Спалах Різдвяної звізди». Головним символом цьогорічного фестивалю стала звізда «Героїчна». Біля міської шопки на площі Ринок звіздарів зустрів міський голова Львова Андрій Садовий, який спільно з учасниками фестивалю заколядував та подякував за збереження традицій».

«Цьогоріч величне свято Різдва об’єднало два великі різдвяні фестивалі у Львові – III Міжнародний різдвяний фестиваль та XII фестиваль «Спалах Різдвяної звізди». Сотні львів’ян і гостей міста змогли пройтися у сяйві різдвяних красунь, які щороку спалахують новим змістом, новими ідеями, аби прославити народженого Бога», – розповіли також у міськраді.

Головним символом цьогорічного фестивалю є звізда «Героїчна», створена із предметів військової амуніції за проектом «Військово-польовий арт» Павла Роутера. Звізду XІІ Різдвяного фестивалю «Спалах Різдвяної звізди» урочисто несли воїни АТО», – поінформували також у міськраді.поінформували також у міськраді.»»У ході взяли участь творчі колективи з Польщі, Білорусі, Туреччини та Словаччини, львів’яни та гості міста», – повідомили також у міськраді.

«Ідея фестивалю зародилася у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького. Сьогодні фестиваль є одним із найяскравіших і найбільш видовищних різдвяних заходів Львова й не тільки. Завдяки організаторам та ентузіазму майстрів звіздарської справи – Богдану Новаку, Михайлу Швецю, а також підтримці компанії «Львівські ярмарки», виготовляти звізди і долучатися до «Ходи звіздарів» стало новою доброю різдвяною традицією», – поінформували також у міськраді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини