«Карітас України» закликає долучитися до акції «Різдвяна свічка»

19:05 28 грудня 2015 р.


Фото: risu.org.ua

Придбати Різдвяну свічку можна в осередках «Карітасу» й парафіях УГКЦ.

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» закликає усіх небайдужих долучитися до традиційної благодійної акції «Різдвяна свічка», яку проводить щороку з 2003-го. Як наголошують організатори, Різдвяні свята – це по-справжньому особливий час, сповнений радості, домашнього затишку та світла. Всі ми ретельно готуємось до святкування, проте часто за побутовими клопотами забуваємо, що свята – це не тільки смачна кутя та веселі колядки, а й крок назустріч справжній любові до ближнього, назустріч милосердю. 

Різдвяні свічки виготовляються руками людей з особливими потребами та розповсюджуються насамперед через церковні громади та парафії УГКЦ в Україні і закордоном, а також через партнерські організації, спільноти і серед усіх зацікавлених. Зібрані пожертви через регіональні організації «Карітас України» спрямовує на допомогу потребуючим дітям – сиротам, дітям з малозабезпечених і багатодітних сімей, неповносправним дітям і молоді та дітям вимушених переселенців.

Щороку завдяки служінню «Карітасу» сотні дітей мають можливість брати участь в літніх оздоровчих таборах, відвідувати пізнавальні екскурсії, долучатись до роботи навчальних груп, творчих гуртків в дитячих соціальних центрах, організовувати свята та акції, бути отримувачами адресної допомоги. Мета акції «Різдвяна свічка» – донести дітям, що перебувають в кризових обставинах, звістку, що Бог і оточуючі люди люблять їх, висловлюють особливу увагу і піклування про їхнє майбутнє.

Кожна запалена різдвяна свічка – особистий внесок в опіку соціально незахищеними дітьми. Адже усі, хто запалить таку свічку, – допоможе запалити вогник надії і добра у дитячих серцях. Світло Різдвяної свічки є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно, цей промінчик – це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими та потребуючими, поєднанням з Христом, котрий народився у вертепі.

Організатори акції закликають усіх приєднатися до «Різдвяної свічки» та підтримати збір коштів для потребуючих дітей! Придбати Різдвяну свічку можна придбати безпосередньо в осередках «Карітас», а також на парафіях УГКЦ. Більше інформації на сайті http://caritas-ua.org».

Про це повідомили сьогодні, 28 грудня, на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України».

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу