Кабмін надав 120 млн гривень на фінансування невідомого українсько-китайського кінофільму

13:56 9 вересня 2013 р.

Відповідне розпорядження Кабінету міністрів України №664 від 25 липня "Про виділення коштів для фінансування спільного українсько-китайського кінопроекту в рамках співпраці між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки" опубліковано на офіційно урядовому порталі.

"Виділити Міністерству культури кошти в сумі 120 млн гривень для фінансування реалізації спільного українсько-китайського кінопроекту в рамках виконання плану заходів з реалізації домовленостей, досягнутих під час засідання Української частини Комісії зі співпраці між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки", - йдеться в розпорядженні Кабміну.

Згідно з розпорядженням, головним розпорядником коштів виступає Мінкульт, розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми - Держагентство з питань кіно. Міністерству фінансів доручено внести відповідні зміни до розпису держбюджету-2013 і передбачити кошти для реалізації спільного українсько-китайського кінопроекту в держбюджеті на 2014 рік. Доходи від продажу квитків у Китаї зросли на 36% порівняно з 2011 роком і сягнули 2,7 млрд доларів. Таким чином, Китай випередив Японію (2,4 млрд доларів) і став другим після об'єднаного ринку США і Канади (10,8 млрд доларів). Російський кіноринок - на дев'ятому місці з річним доходом 1,2 млрд доларів.

Newsru.ua.

До теми

11:24 22 січня 2021 р.

У Трускавці за 20 млн грн відновлять зрубну віллу, збудовану без жодного цвяха

Музей Біласа у Трусавці відновлять у межах проєкту «Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею Михайла Біласа» або вілла «Гопляна», який переміг у конкурсі секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Рубрика: Культура

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу