Ікони нацгвардійця зі Львова прикрасять капличку бригади НГУ

18:00 19 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/mvs.gov.ua

Віталій Костик вирішив створити для каплички 2-ї Галицької бригади щось своє, неповторне і нове.

У міністерстві внутрішніх справ України повідомили сьогодні, 19 березня: «Віталій Костик вже понад рік проходить службу в першому батальйоні 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України у Львові. У цивільному житті Віталій створював віртуальний світ – займався комп’ютерною графікою, але з легкістю писав портрети фарбами чи олівцями, міг малювати на звичайному ґрунті чи піску».

«Служба в армії стала новим досвідом – довелося взяти зброю до рук, дотримуватись суворих розпорядків дня, виконувати бойові стрільби. І саме тут з ним сталась вперше річ, яка точно запам’ятається на все життя не лише йому, а й усім військовослужбовцям бригади, теперішнім та майбутнім», – поінформували також у МВС.

Віталій Костик розповів: «Одного разу я сидів і малював портрет. До мене підійшов наш капелан, отець Андрій,  Андрій подивився на мою роботу і спитав, чи не міг би я намалювати образ. Я спочатку вагався, адже це справді досить важко і абсолютно ново для мене, але згодом погодився. Мабуть, він в мені побачив людину, яка з цим може справитись. Згодом я приступив до малювання образу Святої Богородиці з маленьким Ісусом на руках».

«Але сам Віталій не хотів копіювати чиюсь роботу. Художник прийняв рішення створити щось своє, неповторне і нове», – повідомили також у МВС.
Віталій Костик розповів також: «Якщо копіювати чиюсь роботу – втрачається оригінальність. Малювати образ, який створюється в голові – завжди важче. Найважче було створити обличчя Марії і Ісуса, адже насправді ніхто не знає, як воно виглядало, я малював так, як відчував. Я хотів, що дивлячись на ці образи, люди відчували теплоту».

«До завершення строкової служби Віталій Костик планує завершити роботу над ще одним образом – Ісуса Хреста. В подальшому ці образи будуть освячені отцем Андрієм та прикрасять капличку 2-ї Галицької бригади», – поінформували також на сторінці МВС в інтернет-мережі «Facebook» та опублікувавли фоторепортаж зі Львова.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів