ІІ Всеукраїнський фестиваль класичної гітари відбудеться у Львові

12:40 24 квітня 2018 р.


Фото: collegiummusicum.com.ua

В облдержадміністрації запевнили, що з 1 до 6 травня у Львові пройде ІІ Всеукраїнський фестиваль класичної гітари «GuitarVik».

Про це повідомили сьогодні, 24 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало зазначила: «Цей фестиваль – унікальний. На нього завітає багато талановитої молоді. Фестиваль присвячений видатному гітарному педагогу, кандидату мистецтвознавства, доценту Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка – Вікторії Сидоренко. Саме вона давала поштовх молодим музикантам на розвиток гітарного мистецтва».

В облдержадміністрації запевнили: «GuitarVik» об’єднає найкращих гітаристів України. Це молоді, але уже знані музиканти, лауреати численних конкурсів серед яких – Іван Федоришин, Юрій Присяжний, Артем Поздняков, Азарій Чадай-Фесик, Денис Рибальченко,Еммануїл-Іоанн Юзюк, Анастасія Шнирьова, Станіслав Синиця, Андрій Голосняк, Володимир Парацій, а також справжні «зірки» гітарного виконавського мистецтва із світовим визнанням – Харківський Гітарний Квартет, Володимир Доценко.

Організатор ІІ Всеукраїнського фестивалю класичної гітари Петро Брюхін розповів: «Фестиваль відбуватиметься у різних локаціях міста Львова. Його відкриття передбачили у Львівському органному залі. Якщо на першому фестивалі були лише солісти-гітаристи з різних регіонів України, то цьогоріч представлять і ансамблі».

В облдержадміністрації також поінформували: «Основна ідея цьогорічного фестивалю – творче спілкування, обмін досвідом та концертні виступи найкращих на сьогодні виконавців на класичній гітарі в Україні. У програмі фестивалю – майстер-класи з питань гітарного виконавства та методичні поради; презентація нотної збірки для гітаристів-початківців; показ фільму-спогаду про В. Сидоренка; концертні виступи, на яких звучатиме гітарна музика від бароко до сучасності. Організаторами заходу є громадська організація «Творче об’єднання «Mюзік Вік» та громадська організація «Collegium Musicum».

«Цього року Львова вперше завітає Харківський Гітарний Квартет – це творча формація молодих музикантів, метою якої є популяризація сучасного мистецтва в Україні та за її межами. Завдяки співпраці з українськими та зарубіжними композиторами квартет має у своєму р епертуарі низку унікальних творів, велика частина з яких присвячена ансамблю.Завершиться «GuitarVik» потужним пост скриптумом – концертом заслуженого артиста України, професора Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського Володимира Доценка», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу