Гурт «Табула Раса» присвятив у Львові свій старий хіт «Восток» українським воїнам (відео)

20:34 16 листопада 2014 р.


Фото: Ольга Швед / «Gazeta.ua»

У львівському клубі-ресторані «The Gas Station» відбувся концерт групи «Табула Раса».

15 листопада у львівському клубі-ресторані «The Gas Station» відбувся концерт групи «Табула Раса». Цього року «Табула Раса» відзначає 25-річчя, навесні група проведе ювілейний тур містами України. А зараз музиканти жартують, що репетирують перед великим туром країною по українським клубам.

«Табула Раса» – київський музичний гурт, заснований 1989 року. Протягом 25-річної музичної кар'єри, незмінними учасниками гурту залишаються Олег Лапоногов та Едуард Коссе.

Пік популярності колективу припав на другу половину 90-х років. Їхні хіти «Улюблена машина», «Дорога», «Шейк Шей-Шей» і «Схід» співають досі, а кліп на пісню неіснуючою мовою одним з перших відео з «пост-совка» потрапив на англійське MTV.

У Львові Олег Лапоногов зутрівся із шанувальниками та виконав майже всі відомі хіти гурту та кілька нових пісень із останнього альбому. Лідер гурту також сказав зі сцени: «Я радий бути знову у Львові, я народився на Бродівщині, тому цей край особливо для мене дорогий. Ми сподіваємося своїм виступом трохи вас зігріти, дати енергії і тепла, яких зараз усім бракує. А головне – любіть один одного, зараз це так важливо».

Виступ «Табула Раса» розпочали та закінчили старим хітом, який в цей час звучить по-новому – «Восток». Цю пісню гурт присвятив українським бійцям, які захищають країну.

22 листопада український рок-гурт «Табула Раса» дасть великий ювілейний концерт у Києві в честь свого 25-ти річчя. Ольга Швед розповіла це в сьогоднішній публікації в інтернет-виданні «Gazeta.ua».


Відео: «Tajtra»

dailylviv.com

До теми

17:44 6 серпня 2022 р.

Кучма п'є німецький сік та іспанську воду з гуманітарки, а молодь - відмовилася

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма на зустрічі з представниками молодіжних і дитячих організацій міста наголосив на важливості того, аби молодь зростала свідомою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу