Гуманітарною політикою керуватиме в Львівській міськраді Галина Слічна, культурою – Ірина Магдиш (відео)

15:15 10 листопада 2014 р.

Галина Слічна

Галина Слічна
Фото: m.20minut.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, виконувачем обов’язків директора департаменту гуманітарної політики ЛМР буде Галина Слічна, а начальника управління культури – Ірина Магдиш.

У прес-службі міської ради повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію щодо переходу на роботу у Верховну Раду посадовців ЛМР. У повідомленні також конкретизують:

«Андрій Садовий наголосив, що виконувати обов’язки директора департаменту гуманітарної політики буде Галина Слічна, керівника управління культури – Ірина Магдиш, начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій – заступник. Згодом на цю посаду буде оголошено конкурс. Міський голова Львова також розповів:

«По Ірині Подоляк. В управлінні культури є заступниця Ірина Магдиш. Вона є в кадровому резерві на керівника управління. Вона буде виконувати обов’язки керівника управління.

Якщо це їй вийде якісно, вона буде надалі цю посаду обіймати. Якщо будемо бачити проблеми, будемо оголошувати конкурс.

Вона якісно працює, її концепція – щоб культура йшла в мікрорайони міста. Тут особлива увага є до Левандівки, до Сихова, до наших спальних районів, щоб там проводились різні акції. 

Якщо говорити про департамент гуманітарної політики, то в кадровому резерві на керівника департаменту є Галина Слічна. Вона буде виконувати обов’язки керівника департаменту. 

Якщо говорити про Сергія Кіраля, то ми будемо оголошувати конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління. Хтось з працівників наразі буде виконувати обов’язки керівника цього управління.

Сергій Кіраль зможе перейти на роботу, думаю, в рамках 2 тижнів. Формально час переходу його на нову роботу буде означати початок дії розпорядження про оголошення конкурсу на вакантну посаду.

По законодавству конкурс буде тривати 1 місяць. Після подачі усіх документів, вже буде проведений конкурс і конкурсна комісія буде обирати кращого на цю посаду. 

Ми завжди у пошуку нових кадрів, також виховуючи їх зсередини»

Також мер прокоментував запитання журналістів щодо можливого проходження у Верховну Раду Любомира Зубача, який зараз очолює управління «Секретаріат ради»:

«Волю українського народу ми не будемо ставити під сумнів. Верховна Рада отримує серйозне підсилення. Любомир Зубач – достатньо якісний фахівець, має дуже великий досвід у міській владі. 

Навіть по підготовці коаліційної угоди ті колеги, які пройшли вишкіл у міській раді, достатньо гідно представляють інтереси у Верховній Раді. Це безцінний досвід. Є заступник начальника управління «Секретаріат ради», він буде виконувати обов’язки, в разі потреби. 

Наголошую: завжди шукаємо нових людей. Якщо є охочі працювати у міській раді на тій чи іншій посаді – зголошуйтесь. В нас багато вакансій, у районах, департаментах. Це живий механізм. Ніхто довічно на посаді не працює». 

Також Андрій Садовий розповів, що у разі потреби, нового керівника управління освіти будуть обирати саме з освітянського середовища:

«В освіті міста Львова є тисячі спеціалістів. Галина Слічна подасть свої пропозиції. Ми будемо обирати кращих. Не думаю, що для посади керівника управління освіти ми будемо когось шукати на стороні, ми подивимось серед освітянського середовища, хто є більш гідний.

Будемо переконувати і просити. Бо часто я переконую і прошу людей обійняти ту чи іншу посаду. Сьогодні нема так багато охочих йти працювати, бо робота складна, яка потребує великої самопожертви і багато часу. Не будемо забігати наперед. На сьогодні управління освіти очолює Галина Слічна, дуже якісно. Будуть наступні кроки, будемо оперативно інформувати громадськість».

Як інформував «Щоденний Львів», департамент житлового господарства і інфраструктури Львівської міськради очолив Віктор Пушкарьов


Відео: Львівська міська рада

dailylviv.com

До теми

18:06 6 травня 2021 р.

20 реліквій XII-XV ст., які колекціонери подарували храму Петра і Павла, демонструють у Львові

Сьогодні, у День міста, в музеї-підземеллі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ відкрили виставку християнських реліквій XII-XV століття «Ars sacra: Подорож у середньовіччя». Це близько 20 унікальних натільних реліквій, які львівські колекціонери подарували храму. Виставку зможуть оглянути всі охочі.

Рубрика: Культура

15:07 6 травня 2021 р.

Відкриття століття: у Львові вперше прозвучать мініопери Довбуш і Біла циганка (відео)

У червні у Львівському органному залі уперше прозвучать дві опери забутого на століття композитора і священника Порфирія Бажанського “Довбуш” і “Біла циганка”.

Рубрика: Культура

10:26 6 травня 2021 р.

Сьогодні на площу Ринок повернеться 1300 рік (відео)

6 травня Львів відзначає 765-ту річницю з дня заснування міста. Відтак о 13.00 год. біля головного входу до міської Ратуші відбудеться оновлена урочиста церемонія з нагоди Дня міста Львова.

Рубрика: Культура

21:48 5 травня 2021 р.

У Львові відкрили сім залів Музею модернізму

Сьогодні у приміщеннях колишнього музею Книги біля Палацу Потоцьких відкрили відділ «Музей модернізму» Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького. Експозиція музею розташована у 7-ми виставкових залах, у яких розгорнуто ретроспективу львівського модерного мистецтва.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу