Головну ялинку Львова від Йосипа та Галини Панасів засвітили перед Оперою (фото, відео)

19:37 5 грудня 2023 р.

Фото до новини

Напередодні Дня святого Миколая у центрі Львова з колядою засвітили головну ялинку міста. Цьогорічне святкове дерево місту подарувало подружжя львів’ян Йосип та Галина Панас.


Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Цьогорічна головна ялинка Львова заввишки 14 метрів. Її подарували мешканці Білогорщі Йосип і Галина Панаси, які вирощували дерево на своєму подвір’ї понад 20 років. Господарі кажуть, що дуже люблять цю ялинку, адже вона дуже красива, але для їхнього подвір’я вона вже завелика, тому вирішили подарувати її місту.

Читайте також: Як везли головну ялинку Львова у 2023 році (відео)

«Трохи незвично бачити ялинку з мого подвір’я на головній площі нашого міста. Але я дуже сподіваюсь, що вона передає вам тепло і затишок рідного дому, радує всіх своєю красою. Хочу побажати всім спокійного Різдва і перемоги в прийдешньому році», – побажала Галина Панас.

Під час засвічення ялинки з колядою виступили солісти муніципального хору «Гомін» та хоровий колектив музичної школи № 8. Опісля дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова подякувала подружжю за подарунок місту та подарувала монету ім. Короля Данила.

Читайте також: Різдво 2023 у Львові. Головні події (відео)

«Нехай ця ялинка, яку нам подарували пан Йосип та пані Галина, це вічнозелене дерево буде символом нашої непереможності і сили життя, попри всі негаразди – чи то холодна зима, чи то жахлива війна. Ми маємо пам’ятати, що ялинка у Львові є символом того, що ми живемо і маємо жити в ім’я всіх, хто боронить нас на фронті. Як тримаються в купці зелені голочки на гілці цієї ялинки, так і ми в купці маємо триматись, бо саме в нашій єдності є сила», – зазначила Катерина Кіт-Садова.

Головну ялинку Львова прикрасили світловою ілюмінацією, яку закупили ще у 2018 році, а на верхівці замість зірки розмістили протитанкового «їжака», якого минулого року зробили в ЛКП «Львівелектротранс».

Важливо додати, що на міську ялинку з бюджету не виділили жодних коштів. Також її підсвітка впродовж свят є досить економною: освітлення святкового дерева споживатиме 1 кВт на годину (для порівняння, електрочайник споживає за 1 раз від 1,7 до 2,5 кВт, а пральна машинка – 1.8-2.3 кВт).

22 грудня на площі Ринок, перед Ратушею, відкриють шопку, яка є незмінною для міста вже 9 років. А у переддень Різдва, 24 грудня, на площі Ангелів встановлять чотириметрового дідуха. 

У Львові засвітили головну ялинку міста (відео)
У Львові засвітили головну ялинку міста (відео)
У Львові засвітили головну ялинку міста (відео)
У Львові засвітили головну ялинку міста (відео)
У Львові засвітили головну ялинку міста (відео)
У Львові засвітили головну ялинку міста (відео)
У Львові засвітили головну ялинку міста (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів