Фотовиставка в центрі Львова «розповідає» про сім’ї зниклих безвісти

14:15 7 грудня 2017 р.

  • 0
  • 1152


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 7 грудня, на площі Яворського у Львові відкрили за сприяння організації Міжнародного Комітету Червоного Хреста фотовиставку «Невідомість. Сім’ї зниклих безвісти з обох сторін конфлікту».

Про це повідомили сьогодні, 7 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: Участь у відкритті фотовиставки «Невідомість. Сім’ї зниклих безвісти з обох сторін конфлікту» взяли голова Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Алан Ешліман та заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. Виставка присвячена зниклим людям та їхнім сім’ям з обох сторін лінії зіткнення на сході України. Вперше була презентована у Києві 2016 року до Міжнародного дня зниклих безвісти людей, пізніше також була представлена у Слов’янську, Сєвєродонецьку, Одесі та Маріуполі». Фотограф Брендан Хоффман висвітлював збройний конфлікт в Україні з самого початку для «The New York Times», Newsweek», «Getty Images» та інших видань. Виставка показує інформаційний вакуум, в якому живуть родини, та привертає увагу до їхнього права знати про долю своїх близьких».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 19 липня 2018 р.

У Львові відбувся Фестиваль дизайну вишиванки

Понад 40 учасників із Києва, Рівного, Тернополя, Коломиї та різних міст Львівщини взяли участь у Фестивалі дизайну вишиванки у Львівському Палаці мистецтв.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 354

14:45 19 липня 2018 р.

У Львові відбудеться міжнародний музичний фестиваль «Pizzicato e Cantabile»

У міськраді запевнили: «З 23 липня до 9 серпня у Львові триватиме ІIІ Міжнародний фестиваль «Pizzicato e Cantabile», на який з’їдуться музиканти зі США, Голландії, Японії, Франції, Польщі та України».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 333

17:15 18 липня 2018 р.

У Львові відновлюють парк

У міськраді запевнили: «У парку «700-річчя Львова» тривають роботи з влаштування доріжок та розпочато роботи з очищення водовідвідних кюветів для забезпечення водовідведення».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 483