«Форум гідів» стартує у Львові через тиждень

16:30 22 лютого 2018 р.


Фото: зі сторінки «Форуму гідів» в інтернет-мережі «Facebook»

Організатори «Форуму гідів» очікують близько 200 учасників зі Львова та України.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер: «27-28 лютого у Львові відбудеться «Форум гідів», який проводять для обміну досвідом, новими думками та ідеями, налагодження діалогу між представниками туристичного середовища. Організатори «Форуму гідів» очікують близько 200 учасників зі Львова та України – гідів, екскурсоводів, туроператорів і всіх, кому цікава тема туристичного супроводу».

«Під час «Форуму гідів» будуть розглянуті: туристична децентралізація, «складна історія», цифрові технології в туризмі, зміни до законодавства. Другий день «Форуму гідів» буде присвячений темі туристичної децентралізації Львова», – поінформували також у міськраді

«Учасники «Форуму гідів» матимуть змогу відвідати нові потенційно туристично-привабливі місця, про перетворення яких спікери розкажуть першого дня, – «Фабрику повидла», «Zavod», «Довженко центр». Екскурсія почнеться пішохідним маршрутом місцями вуличного мистецтва «LvivWallking», – розповіли також у міськраді

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу