Фестиваль української слави пройде на Львівщині вдев’яте

15:48 22 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У селі Кульчиці в Самбірському районі Львівської області відбудеться ІХ Міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці-фест».

Про це повідомили в понеділок, 22 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У програмі фесту – співочі гурти, виконавці патріотичних пісень, козацькі забави, галерея традиційних та нетрадиційних ремесел, майстер-класи, українська кухня та українська дискотека. Козаки пригощатимуть усіх кулешем, медовухою, «макогонами», дітлахів кататимуть на конях».

«Фестиваль української слави у селі Кульчицях на Самбірщині проводиться уже вдев’яте. Село Кульчиці є батьківщиною військового, політичного і громадського діяча, гетьмана реєстрового козацтва, кошового отамана Запорізької Січі Петра Конашевича Сагайдачного та героя Віденської битви 1683 року, рятівника Відня, засновника першої кав’ярні Європи Франца-Юрія Кульчицького», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Мета фестивалю – відродження, збереження, популяризація національних традицій, вшанування і збереження пам’яті про видатних земляків Франца-Юрія Кульчицького і Гетьмана Петра Сагайдачного, козацьких ватажків Івана Сулими та Марка Жмайла. Фестиваль покликаний сприяти розвитку туризму в Україні, відродження українського духу, популяризації в Україні козацького руху, започаткуванню унікального регіонального фестивалю в традиціях українського фольклору як бази духовного відродження народу, поширенню традицій та побуту Козацької доби», – повідомили також в облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини