Фестиваль «Спалах Різдвяної звізди» пройде у Львові вдванадцяте

09:00 8 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Головним символом цьогорічного ХІІ фестивалю «Спалах Різдвяної звізди» стане звізда «Героїчна».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У понеділок, 8 січня, відбудеться фестиваль «Спалах Різдвяної звізди», а також традиційна Хода звіздарів. Початок ходи – о 12.45 (від храму Пресвятої Євхаристії на вулиці Музейній)».

«Цьогоріч величне свято Різдва об’єднає два великі різдвяні фестивалі у Львові –  III Міжнародний різдвяний фестиваль та XII фестиваль «Спалах Різдвяної звізди». Сотні львів’ян і гостей міста зможуть пройтися у сяйві різдвяних красунь, які щороку спалахують новим змістом, новими ідеями, аби прославити народженого Бога», – поінформували також у міськраді.

«Головним символом цьогорічного фестивалю є звізда «Героїчна», створена із предметів військової амуніції за проектом «Військово-польовий арт» Павла Роутера. Звізду XІІ Різдвяного фестивалю «Спалах Різдвяної звізди» урочисто нестимуть воїни АТО. У ході візьмуть участь творчі колективи з Польщі, Білорусі, Туреччина та Словаччини, львів’яни та гості міста», – розповіли також у міськраді.

«Ідея фестивалю зародилася у Музеї народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького. Сьогодні фестиваль є одним із найяскравіших і найбільш видовищних різдвяних заходів Львова й не тільки. Завдяки організаторам та ентузіазму майстрів звіздарської справи – Богдану Новаку, Михайлу Швецю, а також підтримці компанії «Львівські ярмарки», виготовляти звізди і долучатися до «Ходи звіздарів» стало новою доброю різдвяною традицією», – п повідомили також у міськраді.

Програма ХІІ фестивалю «Спалах Різдвяної звізди»:

12.30 – формування колони звіздарів. Храм Пресвятої Євхаристії на площі Музейній,

12.45 – початок ходи,

13.05 – хода вулицею Ставропігійською,

13.10 – хода площею Ринок, коляда біля шопки,

13.15 – хода вулицею Катедральною,

13.20 – хода вулицею Театральною,

13.30 – коляда біля пам’ятника Діві Марії,

13.40 – коляда біля пам’ятника Тарасові Шевченку,

13.50 – коляда біля Оперного театру,

14.00 – церемонія посвяти у звіздарі,

15.00 – коляда звіздарів та творчих колективів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів