«Фестиваль партнерства» стартував у Львові вшосте

09:30 9 вересня 2017 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівськох міськради

Урочисте відкриття VI українсько-польського «Фестивалю партнерства» відбулось на площі Ринок.

У п’ятницю, 8 вересня, ввечері на площі Ринок відбулося урочисте відкриття однієї з найбільших українсько-польських подій – VI «Фестивалю партнерства». Про це повідомили сьогодні, 9 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили, що він сприяє розвитку культурної співпраці Польщі та України, презентує мистецьке життя польських міст та воєводств і відображає творчу діяльність Львова.

Зокрема в церемонії відкриття «Фестивалю партнерства» взяли генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольскі та заступник міського голови Львова з питань розвитку, представники обласної ради, голови польських міст та воєводств. Перший із них зазначив: «Прагну щиросердечно привітати вас на вже шостому фестивалі польсько-українського партнерства у Львові. Ця подія вже вписалася у львівський календар культурних заходів, це нас дуже тішить і приносить велике задоволення. Найголовнішим приводом для радості є те, що цей Фестиваль організовуємо разом на партнерських основах, за що дякую владі області і Львова. Крім цього наша зустріч підтверджує унікальність Львова з польською самоврядовою владою і суспільством польських воєводств і міст. Сьогодні у Львові ми приймаємо представників 8-ми воєводств і 7-ми польських міст. Ця активність чудово відображає важливість контактів з українськими партнерами для польських міст і регіонів. А моїм завданням є те, щоб ці контакти розвивалися і завжди були візиткою польсько-українських відносин».

Натомість заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко запевнив: «Дуже класно і емоційно бути сьогодні тут, особливо після драйвового концерту польських гуртів. Я хочу побажати лише одного: щоб такий шалений драйв, який щойно був, драйв безпосередності, завжди був у стосунках наших міст і регіонів. Сьогодні разом з нами є міські голови, керівники регіонів. Ми сьогодні всі разом є тут, що свідчить про те, що ми є сильні і що разом ми можемо робити неймовірні і несамовиті речі». 

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також опублікували програму «Фестивалю партнерства».

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу