«Фестиваль партнерства» стартував у Львові вшосте

09:30 9 вересня 2017 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівськох міськради

Урочисте відкриття VI українсько-польського «Фестивалю партнерства» відбулось на площі Ринок.

У п’ятницю, 8 вересня, ввечері на площі Ринок відбулося урочисте відкриття однієї з найбільших українсько-польських подій – VI «Фестивалю партнерства». Про це повідомили сьогодні, 9 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили, що він сприяє розвитку культурної співпраці Польщі та України, презентує мистецьке життя польських міст та воєводств і відображає творчу діяльність Львова.

Зокрема в церемонії відкриття «Фестивалю партнерства» взяли генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольскі та заступник міського голови Львова з питань розвитку, представники обласної ради, голови польських міст та воєводств. Перший із них зазначив: «Прагну щиросердечно привітати вас на вже шостому фестивалі польсько-українського партнерства у Львові. Ця подія вже вписалася у львівський календар культурних заходів, це нас дуже тішить і приносить велике задоволення. Найголовнішим приводом для радості є те, що цей Фестиваль організовуємо разом на партнерських основах, за що дякую владі області і Львова. Крім цього наша зустріч підтверджує унікальність Львова з польською самоврядовою владою і суспільством польських воєводств і міст. Сьогодні у Львові ми приймаємо представників 8-ми воєводств і 7-ми польських міст. Ця активність чудово відображає важливість контактів з українськими партнерами для польських міст і регіонів. А моїм завданням є те, щоб ці контакти розвивалися і завжди були візиткою польсько-українських відносин».

Натомість заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко запевнив: «Дуже класно і емоційно бути сьогодні тут, особливо після драйвового концерту польських гуртів. Я хочу побажати лише одного: щоб такий шалений драйв, який щойно був, драйв безпосередності, завжди був у стосунках наших міст і регіонів. Сьогодні разом з нами є міські голови, керівники регіонів. Ми сьогодні всі разом є тут, що свідчить про те, що ми є сильні і що разом ми можемо робити неймовірні і несамовиті речі». 

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також опублікували програму «Фестивалю партнерства».

dailylviv.com

До теми

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

13:19 24 січня 2022 р.

У Львові талановитий артист державного підприємства став заслуженим

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» чотирьох діячів культури Львівщини відзначили державними нагородами.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу