Фестиваль «Ніч у Львові» пройде 13-15 липня

11:24 12 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Чимало цікавих нічних екскурсій, атракцій, мистецьких акцій та перформансів, майстер-класів, дискусій та музики в музеях, галереях, театрах, храмах і просто на вулицях та площах міста – все це чекає на львів’ян та гостей міста під час «Ночі у Львові».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Фестиваль «Ніч у Львові» триватиме з 13 до 15 липня. Буде задіяно близько 30-40 локацій».

Організатор проекту «Ніч у Львові», директор Центру Довженка Марта Іванишин, розповіла: «Вперше така промо-акція відбулася у 2011 році. Нам дуже приємно, що з цього часу вона переросла у масштабний фестиваль, в рамках якого ми задіюємо музеї, театри, парки, різні установи міста, які в нас працюють під час Ночі у Львові, тобто фестиваль максимально концентрує творче життя Львова. 13 липня ми робимо відкриття «Ночі у Львові» не традиційно о 19.00, а в 22.30 музично-світловим дійством на площі Ринок. «Ніч у Львові», справді, чи не найкраща подія серед усіх фестивалів, які ми проводили».

Марта Іванишин доповнила: «У Центрі Довженка на проспекті Червоної Калини і ці дні також відбуватимуться безліч цікавих подій – Центр усі три дні працюватиме дуже активно. Зокрема, 13 липня о 21.00 в Центрі Довженка відбудеться «кіноніч» – показ фільмів на даху Центру. А о 21.30 в Центрі Довженка вперше під час «Ночі у Львові» відбудеться Джазова ніч, тож усіх запрошують насолодитись джазовою музикою».

Директор Центру Довженка запевнила: «Ми привозимо джазовий колектив, і власне Роман Бордун – це львів’янин, який зараз мешкає у Кракові, і він згодився зі своїм колективом приїхати до нас у Львів. Вхід вільний, тому ми радо запрошуємо усіх на наші події».

У міськраді також поінформували: «14 липня о 22.00 у Центрі Довженка розпочнеться моновистава «Лондон». Під час фестивалю на усіх чекає: концерти та багато живої музики, театралізовані екскурсії та прем’єри вистав, виставки живопису та нічні екскурсії підземеллями храмів Львова, джазова музика, найрізноманітніші майстер-класи, спортивна галявина та інші заходи в різних локаціях міста».

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини