«Фестиваль культур» пройде у Львові 3 лютого

18:00 24 січня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Цього року до Львова приїхали 80 волонтерів зі семи країн світу, аби брати участь у реалізації соціальних проектів».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 24 січня, що 3 лютого о 13.00 у Центрі Шептицького розпочнеться «Фестиваль культур» – «традиційна подія від молодіжної організації AIESEC, яка проводиться впродовж останніх 15 років, яка  створює можливість для української молоді та жителів Львова познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн».

«Цього року до Львова приїхали 80 волонтерів зі семи  країн світу, аби брати участь у реалізації соціальних проектів. Під час заходу зберуться такі країни, як Китай, Туніс, Марокко, Бахрейн, Туреччина, Індонезія та Єгипет, аби продемонструвати унікальність своєї рідної культури за допомогою національних страв, звичаїв і одягу», – поінформували також у міськраді.

«Фестиваль cкладається з двох частин: перша частина - презентація культур інших держав стажерами, що перебувають на волонтерстві в Україні, друга частина - представлення культури нашої держави. У рамках заходу всі охочі можуть взяти участь у мовній школі, представленні нашої української культури та дізнатися про можливості від «AIESEC». Цей захід є безкоштовним», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу