Феєричні театралізовані «Обрядові забави на Петра» влаштують у Львові 14-15 липня

14:00 27 червня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького організує 14-15 липня нічну феєричну театралізовану екскурсію «Обрядові забави на Петра».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також поінформували: «Кожен зможе потрапити у стародавній світ петрівських звичаїв та обрядів, пройти до хати музиканта вузькими стежинами гаю, під супровід давніх інструментів поспівати жартівливих пісень. Дівчата зможуть завітати на «прочухрини» – веселі посиденьки, а хлопці – помолотити зерно на справжньому боїщі. Учасники матимуть змогу зустрітися із «щезником» та його підступною гостинністю, потрапити на озеро сповнене чарами купальської ночі, спробувати виготовити масло давнім способом та продегустувати його, а головне - стати учасником «Петрування» – колоритної забави з музиками, автентичними танцями, обрядовим частуванням, а також вбрати основний атрибут свята – вільху».

«Тривалість екскурсії – дві години. Квитки можна придбати лише за попереднім продажем або у касах «CoMMuna» на вулиці Галицькій, 1 цілодобово, або в «Come In» на вулиці Крушельницької, 3 з 10.00 до 23.00. Детальніша інформація на сторінці події у «Facebook», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини