«Екстремальна Хресна дорога» проляже у Львові втретє

10:40 29 березня 2019 р.


Фото: galinfo.com.ua

Римо-католицька парафія святого Йоана Павла ІІ втретє організує Львові «Екстремальну Хресну дорогу».

Про це повідомили в п’ятницю, 29 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Екстремальна Хресна дорога» полягає у нічному переході малих груп (до 10 людей) з інтервалом 50-100 метрів одна від одної. Запланована кількість учасників – близько 100 людей, поділених на малі групи. Маршрут пролягатиме від вулиці Стрийської (Сокільники) до вулиці Брюховицької (Рясне)».

«Учасники «Екстремальної Хресної дороги» йтимуть через Брюховичі. Зокрема, хода розпочнеться 5 квітня о 20.00 від Римо-католицької парафії святого Йоана Павла ІІ на вулиці Стрийській, 6, а завершиться о 09.00 год 6 квітня біля Храму Божого Милосердя на вулиці Брюховицькій», – поінформували також у міськраді.

Організатори «Екстремальної Хресної дороги» зазначили: «Особливістю такої Хресної Дороги є її проведення. Учасники впродовж усього шляху зберігають мовчання, роздумуючи про Слово Боже. Відбувається вона у нічний час та, зазвичай, шлях пролягає через лісову місцевість, села, поля тощо. Великим пріоритетом цієї ходи, є зустріч з самим собою, адже в буденності, ми рідко стаємо перед самим собою такими, якими ми є насправді. Така зустріч часто стає перемінною у житті людини, адже відкриваються такі речі, які важко побачити за призмою різних справ та обов’язків».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу