Експозицію зі Львова на українському фестивалі в Торонто відвідали близько 10 тисяч осіб

12:55 25 вересня 2014 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, наше місто було представлене на українському фестивалі в Торонто разом зі Сумами, Одесою й Кам’янцем-Подільським.

У прес-службі міської ради повідомили в четвер «Щоденному Львову», що наше місто було представлене 12-14 вересня на українському фестивалі в Торонто в павільйоні «Туризм в Україні» разом зі Сумами, Одесою й Кам’янцем-Подільським. У повідомленні також зазначено:

«За три дні через павільйон пройшло 5-10 тис осіб. Фестиваль всього відвідує близько півмільйона людей.

Відвідувачі про Україну запитували все: від ситуації і війни в Україні до глибини Азовського моря, хто і коли заснував Хотинський замок. Вікова категорія була різна. Серед гостей були і вихідці з української громади і депутат Парламенту Канади.

Довідка

Відео з туристичного павільйону на Фестивалі – тут: https://www.dropbox.com/sh/gp8sh5vcqmc2wis/AAC2vty-GOJVXpsjicXmeg0qa?dl=0 

Відео про сам Фестиваль – тут: http://www.ex.ua/746075118725 

Фотографії тут: https://www.dropbox.com/sh/7uxrdlm2x187lyn/AAAR0OU5Lt_r39gP8PhYIDYHa?dl=0

Сайт фестивалю: http://www.ukrainianfestival.com».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура