Джазовий фестиваль триватиме у Львові до 30 червня

10:00 26 червня 2019 р.


Фото: maximum.fm

У середу, 26 червня, Львів перетвориться до 30 червня за джазову столицю світу.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У зв’язку з проведення Міжнародного джазового фестивалю «Леополіс Джаз Фест» і з метою забезпечення перевезення учасників фестивалю та гостей міста, з 26 до 30 червня буде продовжено курсування автобусів №3а, №4а, №16, №18 та №45 у вечірній час до першої години ночі, а трамваїв №3, №4 та №9 – до 01.15».

«Leopolis Jazz Fest» (до 2017 року – «Alfa Jazz Fest») – міжнародний джазовий фестиваль, який щороку проходить у форматі open-air в червні у Львові. Перший фестиваль успішно пройшов в 2011 році. Фестиваль традиційно відбувається на трьох сценах – в Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького на площі Ринок і на подвір’ї палацу Потоцьких», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

17:40 24 червня 2022 р.

Львівські митці у Нью-Йорку на Манхеттені показали новий вид мистецтва

Львівські митці Олег та Олександр Денисенки через свою творчість закликають світ звернути увагу на війну в Україні. Вони представили на міжнародній арені новий вид мистецтва – гесографію. Це інноваційне поєднання прийомів скульптури, гравюри та живопису. Виставку уже представили у Нью-Йорку на Манхеттені.

Рубрика: Культура

15:32 17 червня 2022 р.

Польське радіо розпочинає шестигодинне мовлення українською мовою

Щоденні передачі Української редакції Польського радіо для закордону видовжаться з чотирьох до шести годин. Програма транслюється з Варшави українською мовою як Польське радіо для України

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу