На Львівщині будуть обрані на конкурсі директори історико-культурних заповідників

17:55 11 липня 2016 р.


Фото: krm.com.ua

«Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади чотирьох директорів історико-культурних заповідників.

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі облради, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, йдеться про обрання шляхом відкритого конкурсу керівників КП ЛОР «Адміністрація історико-культурного заповідника «Тустань», «Стільське городище», «Нагуєвичі» та «Давній Пліснеськ». Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин розповів: «Ми рухаємося у напрямку прозорості та відкритості. Обласна рада задекларувала, що призначатиме керівників комунальних підприємств через відкритий конкурс. Саме так ми обрали директорів КП «Телекомпанія Львів ТБ», Львівського історичного музею, Палацу мистецтв та головного лікаря Львівської обласної клінічної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Також плануємо оголосити конкурс на директорів 10 закладів культури області».

Слід додати, що документи від кандидатів на заміщення вакантної посади приймаються з 8 липня упродовж 30 календарних днів. Початок формування конкурсної комісії – 19 липня 2016 року. Більше з умовами конкурсу та вимогами до кандидатів можна ознайомитися тут: «Адміністрація історико-культурного заповідника «Стільське городище»; «Адміністрація історико-культурного заповідника «Тустань»; «Адміністрація історико-культурного заповідника «Нагуєвичі»; «Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу