На Львівщині будуть обрані на конкурсі директори історико-культурних заповідників

17:55 11 липня 2016 р.

  • 0


Фото: krm.com.ua

«Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади чотирьох директорів історико-культурних заповідників.

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі облради, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, йдеться про обрання шляхом відкритого конкурсу керівників КП ЛОР «Адміністрація історико-культурного заповідника «Тустань», «Стільське городище», «Нагуєвичі» та «Давній Пліснеськ». Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин розповів: «Ми рухаємося у напрямку прозорості та відкритості. Обласна рада задекларувала, що призначатиме керівників комунальних підприємств через відкритий конкурс. Саме так ми обрали директорів КП «Телекомпанія Львів ТБ», Львівського історичного музею, Палацу мистецтв та головного лікаря Львівської обласної клінічної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Також плануємо оголосити конкурс на директорів 10 закладів культури області».

Слід додати, що документи від кандидатів на заміщення вакантної посади приймаються з 8 липня упродовж 30 календарних днів. Початок формування конкурсної комісії – 19 липня 2016 року. Більше з умовами конкурсу та вимогами до кандидатів можна ознайомитися тут: «Адміністрація історико-культурного заповідника «Стільське городище»; «Адміністрація історико-культурного заповідника «Тустань»; «Адміністрація історико-культурного заповідника «Нагуєвичі»; «Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура