Директор Музею народної архітектури й побуту запрошує львів’ян

11:40 5 липня 2017 р.

Роман Назаровець запевнив: «Гарантуємо, у нас стільки занять, що одних вихідних вам буде замало, аби спробувати все».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 5 липня: «Музей народної архітектури та побуту – улюблене місце відпочинку львів’ян та гостей міста. Естетика давньої архітектури, яскраві сезонні пейзажі, приваблива рельєфність території, розмаїта флора та фауна сприяють створенню прекрасного настрою у будь-яку пору року. А коли до цього додати ще «живинку» – майстер-класи та презентації народних ремесел, то кожен відвідувач легко зможе на мить стати ткачем, олійником, пасічником чи ковалем і відчути на собі реалії побуту наших предків».

«Львівський скансен уже кілька років працює за концепцією «Живого музею». Кожних вихідних більшість хатин у гаю оживає: тут печуть хліб в автентичній печі, показують давню технологію виготовлення тканин, давлять під пресом олію, частують медом зі справжньої пасіки, вчать плести вироби із соломи, виготовляти ляльки-мотанки, ковалі кують на щастя-долю обереги, а повстанці та козаки навчають військового мистецтва.

Крім цього у Музеї діє шість постійних експозицій, зокрема нещодавно відкрили унікальну виставку народних музичних інструментів», – поінформували також у міськраді.

А директор Музею Роман Назаровець закликає: «Якщо у вас виникає питання, що робити на вихідних, то без жодних вагань відповім вам: «Приходьте до нас!» Гарантуємо, у нас стільки занять, що одних вихідних вам буде замало, аби спробувати все».

Про це повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу